Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz vagy gyerekes...

Szerintetek gáz vagy gyerekes az ha kézzel irott levélben vallok szerelmet egy fiunak?

Figyelt kérdés
egy ideje már ismerek vkit akibe szerelmes lettem. emlitettem is ezt neki de ugy érzem nem voltam elég meggyőző ezzel és irtam neki egy levelet. Szerintetek gáz ha postán elküldöm neki vagy sem?

2014. júl. 7. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Postán is elküldheted, na ez tök személyes, így kézzel írva.

Fasza dolognak tartom, hogy nem mentek ki a divatból teljesen az efféle megnyilvánulások! :)

2014. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez a legaranyosabb :) Minden valamire való fiú szeretné ezt :)
2014. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Bazi öreg vagyok..." mondta Bruce Willis az Utolsó cserkészben...

Rossz korban is születtem. Az én időmben az ilyen csajokat ri_bancnak néztük, mert nem kellett értük tenni semmit és megvoltak és kész. Nekünk magunknak kellett odamenni a csajhoz és próbát tenni nála, nem ők jöttek sorban... Pedig csak 37 vagyok...

2014. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!