Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szokták dicsérni a kinézeted?...

Szokták dicsérni a kinézeted? És a belső tulajdonságaid?

Figyelt kérdés
És hány éves vagy? melyik nemhez tartozol?
2014. júl. 7. 18:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nekem szokták a szemeim, mint külső dolgot. Elég érdekes kék... És a különleges személyiségemet. Amibe bele tartozik minden, ami én vagyok. Hát, amikor úgy volt, hogy volt sokáig ugyanaz a barátnőm, akkor el terjedt a "hírem" és az óta is tart, hogy nagyon jó vagyok az ágyban. Az itteni leírtak alapján, ahogy leírtam, hogy szoktam, az alapján jött legalább 20 szexre való ajánlat lányoktól. Szóval azt dicséretnek veszem.
2014. júl. 7. 19:03
 12/22 anonim ***** válasza:

Szokták.De én elég megosztó személyiség vagyok.Jobban örülök,ha a belső tulajdonságaimat dicsérik.Ha a külsőt dicsérik az hidegen hagy.

22/N

2014. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
a külsőmet sokkal többet, a belsőmből csak azt, hogy okos vagyok. 26l
2014. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

a nőknek sokat szoktak hazudni.De jól nézel ki=megdugnálak.De okos vagy=megdugnálak.Ne hogy egy álomvilág omoljon le :)


nekem meg ne hízelegjen senki,lszarom azt is.Olyat meg ne mondjon amit tudok.

2014. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Soha nem dicsértek

23F

2014. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kérdező: már tudom, hogy miért írtad ki a kérdést.


Lányok, főleg a szépek: azt ugye tudjátok, hogy legtöbbször a belső tulajdonságotokat csak azért dicsérik a férfiak, hogy közelebb kerüljenek hozzátok? A legtöbb szép nő felszínes, bunkó, és még ha alapvetően értelmes is, nem használja az eszét, mert így is mindenkitől azt hallja, hogy ő mennyire okos meg művelt...

2014. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16os, most gondolom arra gondoltál, hogy önfényezés és csajszerzés miatt...

Hát nem. A szex kapcsolatokat alapból elutasítom. nekem szerelem kell, nem csak egy luk, amibe tehetem.

Amúgy akkor nem tudom te kiket ismersz. Akiket én ismerek, rendkívül változatosak... Nem lehet egyforma jelzőket rájuk illeszteni.

2014. júl. 7. 19:09
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nincs kivétel, mert akad bőven, viszont a sok dicséret a legtöbb nőből ilyen hatást vált ki.
2014. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hát, az őszinte dícséret nem okoz semmi kárt. Sőt, önbizalmat növel a lányokban. Akiben meg túl sok van, annak nem kell mondani, hogy ez-az jó benne.
2014. júl. 7. 19:11
 20/22 anonim ***** válasza:

Engem nem szoktak fényezni és dicsérgetni. Ettől függetlenül nagyjából tudom, hogy mi az előnyös és hátrányos oldalam. :)

21/F

2014. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!