Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti éreztetek már hasonlót?...

Ti éreztetek már hasonlót? Mitől van ez az érzésem? Miért?

Figyelt kérdés
Együt nőttünk fel a srácal. Oviba és általános suliba is egy csoportba/osztályba jártunk. A ballagás óta eltelt 10 év. Nem is találkoztunk, nem beszéltünk. Társkeresőn találtuk meg egymást. Én is nagyot csalódtam és ő is. Napi szinten keresük a másikat, együt járunk bulizni, együt is alszunk, de semmi smaci, tapi. Még a sex sem jött szóba. De nem értem h miért érzem azt h hol hiányzik hol nem. Hol megkívánom mint férfit és letámadnám, a következő pillanatban meg húzódok el tőle és megérinteni se akarom. Nagyon udvarias ér törődik velem. Társaságban is odafigyel rám, kedveskedik. Úgy viselkedünk mint egy pár, de mégsem. Haverok megkérdezték h mivan köztünk, de mind2en azt mondtuk h csak barátok vagyunk. Nem értem h mi zajlik le bennem. És hogy ez milyen reakció.

2014. júl. 8. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj időt ennek és akkor össze fogtok jönni. Az exem is így volt a mostani barátjával. Végül vele csalt meg és még most is együtt vannak. :D
2014. júl. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ti nem egymást keresitek.
2014. júl. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanigy reagáltam egy lány felé. Bár Ö szeretett, de késön kapcsoltam. De ha most is végig gondolom ezek alapján (pont ezek miatt) nem is tartott volna sokáig a részemröl sem.


Azt tanácsolom, hogy maradjon így ahogy van. Az idövelfpgja dönteni, csak semmit ne siettessetek és ki fog alakulni h barátok lesztek-e vagy összejöttök. Ha együtt is alszatok, akkor megvan köztetek az intimitás, csak érzelmek nélkül van jelen. Ezért vagy összezavarodva, mert mégis intimitás van: Nem undorodtok egymás közelségétöl. És egyik ötök sem határozta el h belevágna-e egy új kapcsolatba. Viszont érzelmek nélkül nem alakul ki kötödés egymás iránt, szval akár egy kisebb "hatásra" (akár egy 3. személy, egy helyzet, egy környezeti váltpzás) is elválhatnak az útjaitok.


Ha mégis kicsit gyorsítanád ezt az átmeneti állapotot:


Akkor Döntsd el magadban: Ezt a férfit tudnád-e szeretni, mint párodat vagy barátnál nem is lehet több.


Szval: Amíg úgy viszonyultok egymáshoz, mint most, addig nem füzz a személyéhez érzelmeket, mert csalódhatsz.


Ha komolyabb szándékaid vannak vele, akkor kezdj el felé célozgatni, kicsit bökdösni és terelgetni egy kapcsolat irányába. Akkor elválik h hpgyan reagál rá stb. és akkor nem lesz ilyen kaotikus a helyzet az érzelmi életedben.


Sok Sikert! :)))

2014. júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit tesodkent kezeled, nem lehet, hogy ez a baj?
2014. júl. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Általános suliban szerelmes voltam belé. És most is tetszik mint férfi. Persze felnőttünk és külsőleg is változtunk. Eltudnék vele akár kapcsolatot is képzelni. Dicsér h szép idomaim vannak. Meg alváskor is öszebújva alszunk, és felállt neki. Meg amikor beszélgetünk és hozábújok, akkor is szokott álni neki. De nem folyamatos neki a gerjedelem.
2014. júl. 8. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!