Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így érzek? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek? Ti éreztetek már hasonlót?

Figyelt kérdés
A volt barátom sebtében, kb 4 hónap ismeretség után eljegyzett egy csajt. Rosz érzés, pedig irígy nem vagyok, hiszen azért nem lehetek, mert nem engem vett el, hiszen én döntöttem így (engem is feleségül akart venni) és tényleg jobban összeillenek a mostani csajjal, mint ahogy én is boldogabb vagyok a mostani kedvesemmel. Szóval nem is tudom, hogy mi bajom van, csak rossz érzés kicsit nézegetni az esküvői képeit attól függetlenül, hogy ezen kívül tényleg semmi olyan nem jut eszembe ezzel kapcsolatban, ami zavarna...

2012. aug. 1. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Irigy vagy. Csak nem vallod be.
2012. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:
53%
Irigység, féltékenység, vagy csak rájöttél h elszúrtad....
2012. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
cikkentyű van 14/f B)
2012. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok irígy, nem szúrtam el. Én nagyon boldogtalan voltam vele, ha most megtehetném se mennék vissza hozzá, ezért nem értem, hogy mi ez a kis rossz érzés.
2012. aug. 1. 19:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Talán Veled annyira más volt a viselkedése, terve, mint ezzel a lánnyal, pl. 4x ennyi idő alatt kérte meg a kezed, és rossz érzés, hogy ennyire nem ismered, hogy ekkorát tévedtél a megítélésében, abban, hogy ilyen sebtében jegyzett el valakit, Te meg mélyebb érzésűnek gondoltad?

Tehát a saját ítélőképességedben csalódtál?

2012. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Talán az zavar, hogy ők szerinted túl hamar elhatározták magukat, míg te a mostani kapcsolatodban egyáltalán nem érzed ezt a biztonságot.
2012. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egy kicsit irigy/féltékeny vagy a tudatalattidban, nehéz ezt megmagyarázni
2012. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 19:51: ebben lehet valami.

Nem arról szó sincs, hogy a mostani kapcsolatomban nem érezném a biztonságot. Együtt élünk, és igazából nem is tudtam, hogy egy kapcsolat lehet ennyire felhőtlen is :) Ilyen hamar én nem házasodnék, tehát inkább az lehet, amit a 19:51-es válaszoló írt, hogy lehet, hogy kicsit félreismertem és ez zavar...

2012. aug. 1. 19:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az zavar, hogy téged nem szeretett annyira hogy ilyen hamar eljegyezzen, és rossz érzés hogy talált nálad jobbat, még ha már nem is érdekel. Ez szimpla büszkeség, hogy a saját nemedben márpedig te akarsz a legjobb maradni mindenki számára..
2012. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel az érzéssel semmi baj nincs, amíg az ember nem hangoztatja (legjobb barátnőmnek elmondom, kibeszéljük, aztán hallgatok) és nem tesz keresztbe az ex-nek.


Ilyenkor jó egy kicsit cinikusnak lenni (nem lesz egy hosszú házasság jellegű mondat, szigorúan csak a legjobb barátnőnek elmondva) tudod, legjobb öröm a káröröm.


Pontozzatok le, de szerintem ez teljesen emberi:) (Nyilván tisztességes keretek között)

2012. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!