Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék barátnőt, de nem...

Szeretnék barátnőt, de nem tudom hogyan ismerkedjek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy-két hónap és 18 éves leszek, és még soha nem volt barátnőm, és ez kezd engem zavarni. Ezért elkezdtem haverokkal búiba járni, hátha megismerek valakit, de ott sem jártam sikerrel. Ráadásul egy kicsit vissza húzódó vagyok, így még nehezebb lányokkal beszélgetni.

Van valakinek valamilyen tippje amivel tudnék lányokkal ismerkedni vagy valahogy egy kicsit bátrabb tudnék lenni, több önbizalmam legyen.



2014. júl. 8. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Legyél szórakoztató. Tanulj meg egy kártyatrükköt és menj oda a kiszemelt csajhoz a buliban. Ha sikerül a trükk megiszik veled valamit. Ha nem, akkor táncoljon veled egyet. :-) Velem megcsinálták és mókás volt, díjaztam, hogy a srác kreatív és nem valami sablon xar dumával szólít le.

A félénkségre meg ott a pia, de ne vidd túlzásba.

2014. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok és nekem sem volt még.

Ja és én egyáltalán nem járok bulikba.

2014. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. és akkor csak úgy várod, hogy egyszer majd csak lesz, vagy ezt így hogy? Ha nem is buliba, de muszáj kimozdulni. Attól, hogy egész nap a szobádban kuksolsz nem lesz érdekesebb a személyiséged.
2014. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 8. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Helyesnek magasnak és nem árt izmosnak lenni, ennyi a siker titka.
2014. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mondták már hogy helyes vagyok :)

176 cm vagyok

Rendszeresen, hetente többször is edzek, itthon és edző teremben is

2014. júl. 8. 11:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy magas, de kigyúrva jók az esélyeid:D
2014. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
olyan helyekre kell járni ahol lányok is előfordulnak, táncsuli, nyelvtanfolyam stb. lehet ezek nem pont jönnek be de az elv működik ;)
2014. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kérd meg az egyik haverodat, hogy csináljátok meg azt amit Barney szokott az Így jártam anyátokkal-ban "Ismereeeed Tedet?" ha valaki így jönne oda hozzám, akkor tuti adnék neki egy esélyt, már csak azért is, mert nézi a sorozatot :D

de amúgy ne félj a lányoktól, senki nem harap :) de szerintem azzal tudod a legjobban elrontani, ha kimutatod, hogy félsz, mert akkor a csaj nem fogja tudni, hogy most mit is akarsz tőle. úgyhogy csak bátran :D

17/L

2014. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!