Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire igaz hogy az egyetemi...

Mennyire igaz hogy az egyetemi koleszokban b@$szik mindenki mindenkivel? (férfi-nő kapcsolatra gondolok) :D

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki kapható erre, az biztos. Egyébként nem.
2014. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát én senkivel nem feküdtem le a koliból, pedig 3 évig ott laktam, meg ismertem ott egy jópár embert és ők sem, nem tudom honnan veszed ezt
2014. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jellemző... előfordul hogy hallatszik, de csak párkapcsolatban.
2014. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csúnya és igénytelen vagy ott se fogsz puncit kapni. Ha tapasztaltabb valahogy kinéző csóka vagy akkor ott tényleg könnyebb nőt szerezni, mert valahol mindig buli van.
2014. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kerida ***** válasza:

koedukált egyetemi koliban voltam és aki ilyen beállítottságú volt biztos szexelt. De nem éltem meg ott orgiákat, vagy cikis szexsztorikat.

És speciel én sem látogattam végig a szobákat.

2014. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy kell elképzelni, h minden este folyik a ge-ci ki az ajtókon és már mindenki volt mindenkivel, de ha akarsz akkor bizony könnyen kaphatsz puncit és akár bulizhatsz minden este(de amúgy jah, ha nem vagy bevállalós, valahogy kinéző akkor ba. szhatod)
2014. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aki olyan beállítottságú, az igen.

Én akkor is a normális kapcsolatokat preferáltam, és az érzelem erősebb volt, mint a b**szhatnék.

2014. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy megy ez ahogyan ezt filmekben látod.


Jó nyilván előfordul az ilyen az ottani szerelmespárok közt általában vagy akik éjszakás kalandra hajtanak de akkor sem az a jellemző hogy mindenki ész nélkül létesít a másik nemmel szexuális kapcsolatot és meztelenül rohangálnak egész nap. Közel sem így megy. Dolgozói szemmel elég sok mindent láttam mi megy az ilyen helyeken főleg hogy egy korosztály voltunk így szinte én is közéjük tartoztam azzal a különbséggel hogy egy adott helyen tartózkodtam órákon át és végeztem a dolgom de szinte nem volt olyan óra amikor nem beszélgettem volna valamelyikükkel. Volt ott nem egy olyan lány meg pár srác akik bulizósak voltak de mégsem szexeltek mindenkivel mert nekik tanulás volt a legfontosabb, eljártak bulizni de nem az volt az elsődleges, persze voltak ott bulizósok is de ők is inkább a komolyság felé hajlottak és kulturáltabban viselkedtek mit ahogy az ilyen vagy hasonló témájú filmekben ez észrevehető. Lehet hogy ott csak egy portás voltam, de hétvégén, délután, éjszaka én dolgom volt figyelni a rendre, és ügyelni arra hogy ne legyenek konfliktusok. Elvoltam velük mert voltak olyan éjszakák amikor valaki, valakik nem tudtak aludni és hozzám jöttek le picit beszélgetni hogy ne legyek egyedül, meg ők se unatkozzanak, és mondták hogy komolyabban veszik a dolgokat, pedig a fegyelemtartás dolgozók részéről lazán volt, van kezelve mert a vezetőség az sok mindent elnéz meg nekem is el kellett néznem ami nem volt akkora tragédia hogy ügyet csináljunk belőle. És mivel én voltam a legfiatalabb ott dolgozó, így be is fogadtak engem mert elején azt hitték új vagyok ott de kiderült hogy csak portásként dolgozok ott amin meglepődtek de haverkodtunk és elvoltunk ott, azért így ők sem unatkoztak ha olyan napjaik voltak és örültek is neki hogy egy velük egy idős is dolgozik ott akivel el lehet lenni és megbízható főleg ha leadnak valamit amire figyelnem kellett, meg éjszaka volt is kihez szólniuk ha nem bírtak aludni vagy a szobatárs vagy egyéb más miatt mert a 4 idősebb kollégámmal nem jöttek ki túl jól.

2014. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha buli van, akkor előfordulhat egy-egy egyéjszakás menet.:D
2014. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!