Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy férfi azt mondja, h...

Ha egy férfi azt mondja, h kötetlen kapcsolatra vágyik, ez változhat?

Figyelt kérdés

Ha egy internetes tarskeresön valaki laza kapcsolatot keres, megvaltoztathatja a hozzaallasat es akarhat komolyabb kapcsolatot?

Szerintem normalis, ha valaki az elejen ezt mondja, csak az a gond, h ez nem valtozik, nem?



2014. máj. 9. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ingyen ribi kell neki, mert smucig megfizetni egy hivatásost.Igy szerencsétlen hiszékeny nőt hülyítí, hogy ugyan azt megkapja nála, mint annál akinek 30 rúgót kéne perkálnia.
2014. máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. máj. 9. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha személyes randik során bele szeret a nőbe, akkor változhat, igen! Egyébként én is ezt írnám, még akkor is, ha stabil párkapcsolatra vágynék, mert az majd úgyis kialakul. Amíg nem, addig meg egy kötetlen kapcsolatról van szó. Hülyén néz ki, ha azt írja valaki, hogy feleséget keresek:D Arra szerinted a tüzes csajok jelentkeznek főleg, vagy a mélyen vallásos vénlányok? Az előbbi feleségnek is jobb, tehát nyilván ilyet keres az ember.
2014. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tüzes csajokat akar mindenki, de hüsegeseket!

Tiszta tökkelütöttek a ferfiak !

Mondjuk megalázó egy csajnak ilyenbe belemenni!

2014. máj. 9. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Változhat akkor, ha véletlenül beleszeret valakibe. De azzal szemben szerintem nem változhat, akinek ilyet mondott.
2014. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mondjuk megalázó egy csajnak ilyenbe belemenni!"

Nyilván. De ne feledd, azért mer kiírni ikyet, mert az utóbbi időkben ilyen a lányok hozzáállása. Az én időmben elzavartak volna a halál fäszára, ha ilyen szöveggel indítottam volna, manapság senki nem akad meg ezen.

2014. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!