Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akkor már baj van ha azt...

Akkor már baj van ha azt érzem hogy nem illünk egymáshoz?

Figyelt kérdés
Ôrülten szerelmes vagyok egy férfiba . . . de úgy érzem nem illünk egymáshoz. Külsôleg legalábbis biztos nem... belsôleg talán... mindketten vágyunk a szerelemre, és arra hogy viszont szeressenek... ez már épp elég ahhoz hogy egyûtt legyünk? Régebben éreztem hogy rendesen illünk egtmáshoz, simán eltudtam képzelni vele magam. Most valamiért nem... Mitôl lehet ez?

2014. júl. 8. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy külsőleg? Lányként magasabb vagy?

Vagy mi ez a külsőségekre alapozás?

Soha nem leszel így boldog, ha mindenhez ilyen hülyén állsz hozzá.

2014. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább az hogy túl kicsi. De igazából én sem értem, mert barátnôm mondta ezt hogy külsôleg nem... de ah, kezdek összekavarodni.
2014. júl. 8. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy külsőre nem illetek egymáshoz...? Tárgyakat / bútorokat a lakásban szoktunk külső alapján párosítani egymáshoz, nem embereket.
2014. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!