Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy lany akit...

Nagyon tetszik egy lany akit netrol ismerek. Hogyan hivjam el talalkozora, hogy el is jojjon?

Figyelt kérdés

Szep is, es okos is, nagyon tetszik, komoly szandekkal szeretnem megismerni. Csak netrol ismerem, keveset beszelgettunk, de el szeretnem hivni egy parkba beszelgetni,mert eloben nyitottabb vagyok, mint neten.

Valami nem mindennapi levelet kellene irjak meki, ami kitunik a tobbi kozul, felkelti az erdeklodeset, es biztos eljon.

Koszonom elore is a segitsegeket!



2014. júl. 11. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én két hetes netes ismeretség után csak annyit kérdeztem, hogy van kedved találkozni szombaton? Még csak nem is azonos megyében laktunk. Bevált.
2014. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
"Szia. Van kedved bekapni egy hurkát, mustárral valamikor?"
2014. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
te vagy az sanyi?
2014. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Szerintem itt nem kell ódákat zengeni. Megmondod neki, hogy szeretnéd jobban megismerni és megkérdezed, hogy szeretne-e veled eljönni valahova.
2014. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo: Nekem neten nehezen megy az ismerkedes, eloben altalaba jobban szeretem. De ez partnerfuggo.

Negyedik: Egy vadidegennel szerinted elmenne valahova is talalkozni? Nem hinnem.

2014. júl. 11. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, ez béna, de beválhat: nézz ki egy romantikus vígjátékot, és kérdezd meg, elmenne-e veled megnézni, merthogy a haverok előtt ciki lenne megkérdezni, kit érdekel ilyen film, lány ismerős pedig lehet, félreértené a dolgot. Ez jó, mert érdekesnek tűnhetsz, és nem nyomulós, így biztonságban érezheti magát. Mozi után lehet sétálni és dumálni a filmről, és így bedobhatod magad. Öcsémnél ez anno bevált, de ki tudhatja biztosra, mire figyel fel a másik ember..
2014. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem elsore a mozi sok. Valami szep parkra, vagy zoldovezetre gondoltsm, vagy biciklizni.
2014. júl. 13. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!