Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Enyém lehet bármikor is ez a nő?

Enyém lehet bármikor is ez a nő?

Figyelt kérdés
Adott egy középkorú nő, aki legtöbbször motorral jár, kora ellenére még szüleivel él és mindig mélyen a szemembe néz. Egy évig egész jóban voltunk de utána csak távolodott tőlem, egyszerűen nem értem. Nem rég találkoztam vele és 2 percig néztük egymást meg sem tudtunk szólalni, láttam az arcán őt is mintha meglepetésként érte volna, hogy lát. Aztán zavarában 2 perc bámulás után elindult de még mindig nézet és egy 'mivan' kérdést tett fel, az ő bájos kedves hangsúlyozásával. 2 éve szeretem és nem tudom mit tehetnék.

2014. júl. 12. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálj újra a közelébe kerülni. Légy férfiasabban magabiztos. Sosem késő.
2014. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2014. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19
2014. júl. 12. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor végül is nem kizárt, vagy legalábbis ha nem jöttök össze, az nem emiatt lesz. A "két éve szeretem" dolog miatt azt hittem, hogy olyan tizenöt lehetsz.
2014. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de remélem nem értelmezem félre a jelzéseit.
2014. júl. 12. 14:48
 6/10 anonim ***** válasza:

ööö kérdező. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a nő részéről sose volt semmi. Középkorú alatt gondolom már 30 fölöttire gondolsz.


Na nem a kor a kizáró ok, bár azért a te 19 éveddel még kicsit fura lenne. De ebbe én semmi olyat nem látok, kb eltudom képzelni a szitut, de ezt csak te látod bele.


Én meg 26 vagyok a munkahelyem van több középkorú nő (akiket sose látok kb) de van 1 akit mindennap, az anyám lehetne, igaz épp hogy csak, mert különben már 16 évesen kellet volna szülnie.


De a lényeg hogy ő is tök kedves stb volt, képzeld sokszor a szemembe is nézet, sőőt megadta a facebookját, woo, de ez mind bazi messze volt attól hogy ő kapcsolatot akarjon tőlem.


Ez a meglepődés amúgy lehetett sima zavar is, lehet én vagyok negatív, de itt mindig olyan pozitívan írnak le olyanokat, hogy xy csak bámult rám de amúgy hozzá se szólt meg semmi, az nem fut át egyesek fején hogy talán pont azért nem mert nem is akart. A meglepődés meg nem öröm teli volt hanem (ooohh, na francba, na jó csak némán elmegyek, mintha nem is láttuk volna egymást). Most nem feltétlen a te esetedről beszélek.


Csak azt mondom hogy ne lovagold bele magad ilyesmibe, mert ez szerintem semmi. Inkább foglald le magad mással, ne ezen görcsölj több mint 2 évig. Ja amúgy meg szeretni lehet, én pl vettem ajándékot is anno a nőnek, JA de csak hogy tudd pl mondhatnám, hogy akkor biztos ő is akart valamit, mert hát sokat dumáltunk jóban voltunk "közeledett felém?" DEE nem ugrott a nyakamba az ajándéktól, sőt szerintem fura is lett volna, ha csak úgy oda adom neki. De ez ilyen gesztus ajándék volt, nőnap stb.


Ez meg sima kedvesség hogy megkérdezte mi van. na jó

2014. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ez a nő baromi jól nézett ki ám, illetve még most is. Ő mondjuk egyedül élt már, amikor megismertem volt 38 szóval annyira talán nem meglepő. De na, tessék az még evidensebb lett volna, volt saját ház meg minden. De semmi.


Egyszer nem hívott át vacsorára vagy bármi, pedig tényleg bazi sokat dumáltunk, meg csomót segített ebben-abban.

2014. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vááá, középkorú és az anyjánál él? Nekem ez egy hatalmas piros zászlónak tűnik.

Akár meleg, akár nem, azér 30 fölött ez már kicsit durva. (Ha pl. szakítás miatt költözött haza, az más). Hosszú távra viszont legalább egy szoba bérléséig eljuthatott volna.


A nézés egyébként egynek jó, de azért ne alapozz rá sokmindent. Lehet vele kommununikálni? Beszéltél vele egyáltalán?

Tényleg a nőbe vagy szerelmes vagy csak szép a szeme, jó hátsója/melle?

Sportból flörtölni is szoktak, de ez még nem feltétlen komolyan vehető.


Ilyen távoli eszményi vágykép típusú nő nekem is van, Tilda Swinton az atayúristen kategória, rózsaszín felhők között bekeretezve kis szivárvánnyal...de ezt nem keverem a realitásokkal.

Egy, azért mert valaki bejön, még nem lesz működőképes vele egy kapcsolat. Egy kapcsolathoz az is kell, hogy intellektuálisan, érzelmileg is hasonló érettek legyetek, nagyjából ugyanaz az élethejzet.

Dugni persze szuper, egyrészről a tapasztalat másrészről meg a friss hús élménye, de emberileg nem tudom működne-e.


Úgy saccolom, ez majdnem húsz év korkülömbség. Ez 19 évesen rohadt sok. Sőt, még sztem hozzám is idős lenne, ha nálam próbálkoznának komolyan már egy ideje 30as nők, az rohadtul creepy lenne.


24/LL

2014. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
8as, bocsi ebbe bele kell kössek. Nem tudom hogy te még olyan nővel egyáltalán nem találkoztál, aki egyedülálló és az a szüleivel él? Én pl. elég sokat ismerek.És a legtöbb a 40,50-es korosztály, szóval bőven középkorúak már. Nem értem, ez itt most miért akkora baj? Ja és kijavítalak élethelyzet, nem élethejzet :)
2014. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem arról volt szó, hogy nincs olyan, hogy valaki ennyi idősen az anyjánál él. Van ilyen, szép számmal. A lényeg az volt, hogy ez hosszú távon nem túl egészséges mentálisan. Persze ennek is vannak fokozatai, mittudomén, társasház, ikerház, beteg szülő ápolása, anyagi szükséghelyzet, de általánosságban elmondható, hogy hosszú távon ebben a szituációban élni nem túl egészséges. Különösen, ha igénye sincs a saját, önnálló életre.
2014. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!