Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszik azt rengetegen,...

Miért hiszik azt rengetegen, hogy vannak csúnya emberek?

Figyelt kérdés

Amikor mindenkinek más a szép...

Én pasiként is van akinek nagyon tetszem, másnak soha sem kellenék. Biztos vagyok benne, hogy ez minden emberrel így van, nem csak velem.

Így nincs olyan, aki a külseje miatt senkinek sem kellene.


2014. júl. 12. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Van, aki nagyon kevés embernek tetszik, őrájuk mondják, hogy csúnya.

Általában minél harmonikusabb, arányosabb egy ember, annál többen találják szépnek, de koronként változik a szépségideál is.

2014. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert már rengetegen láttak engem.
2014. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A hiszik azt rengetegen-nel arra gondolsz, akik itt az oldalon irkálnak?


Mert akkor már régen rossz,

2014. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert például az itt 1-es kategóriában lévő nők senki szerint nem számítanak szépnek. A 2-es, 3-asok sem hiszem.


[link]

2014. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3as, nem.

Azok közül, akikkel élőben beszéltem már. Nagy része ezeknek az embereknek úgy gondolja, hogy aki neki nem kell, az senkinek se kell, és így csúnya. De van, aki saját magát érzi annak.

2014. júl. 12. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Az azért túlzás, hogy "MINDENKINEK más a szép", ha így lenne, akkor egy ember legfeljebb csak egyetlen embernek tetszhetne.

Azokra szokták mondani, hogy csúnya ember, akik csak nagyon kevés ember szerint számítanak szépnek.

2014. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert vannak. Az más kérdés, hogy aki szerintem csúnya, más szerint nem feltétlen. Ez épp olyan, hogy miért hiszik rengetegen, hogy vannak szépek? Van aki szerint én is szép vagyok, van aki egy bottal se piszkálna meg. Dettó ugyanaz, pepitában.
2014. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, pontosan. Olyan sincs, aki mindenki szerint szép lenne...
2014. júl. 12. 18:09
 9/9 anonim válasza:
Engem szinte minde lány rondának nevez és fújjog meg kinevet, ennek ellenére nagyon nagyon nagyon ritkán összejött már csók például, általában nemv onzó lányokkal vagy átlagos kinézetűekkel.
2014. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!