Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintem tetszem egy lánynak,...

Szerintem tetszem egy lánynak, de nem tudom pontosan hogy is döntsek, mit tegyek. (? )

Figyelt kérdés

na szóval itt ez a lány, folyton helyesel mindenre amit mondok, nem egyszer meg is próbált rámmászni, meg amúgy keresi a társaságom, röhög a legszarabb poénjaimon is. nekem tetszik, de csak a külseje, mert nincs valami attraktív személyisége, eléggé énközpontú, és tényleg ismerem, mert évek óta közelebbi kapcsolatban vagyunk, de mondjuk rám sosem tudott szerencsére hatni, egyedül nekem, meg a legjobb barátnőjének sikerül leállítani, amikor elkapja a hév, vagy valami, mert elég bunkó tud lenni a csaj :D

szóval annyira nem érdekel a lány, de egy futó kalandot azért lehet megélnék vele, csak, hogy megpróbáljam milyen vele. szerintetek érdemes belemennem ebbe a játékba?


2014. júl. 12. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek mennél bele? Attól,hogy ő ilyen lehet, hogy tényleg szeret és ha megmondod neki, hogy vége akkor lehet teljesen összeomlik. Ne játsz az érzéseivel.
2014. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

szerintem nem érdemes.

csak olyannal jöjj össze akit tényleg szeretsz is :)

szóval ha szereted akkor sok sikert :D

2014. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*Ne játsz az érzéseivel!!

Előző voltam.

2014. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat :)

még egy kérdés: nemrég hívott át filmezni. most akkor lemondjam? vagy elmenjek? hogy fog jobban kijönni?

2014. júl. 12. 19:12
 5/6 A kérdező kommentje:
ja, és ha a korom számít valamit, 17 vagyok
2014. júl. 12. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Ha elmész ne történjen semmi, hisz te nem szereted.
2014. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!