Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelenthetett neki az a...

Mit jelenthetett neki az a bizonyos csók? 15/L

Figyelt kérdés

A történetem: Van egy fiú akibe 5(!!!!!) éve első látásra beleszerettem egy szomszéd falusi iskolai rendezvényen. Nem beszéltem vele akkor, mert a közelébe sem mertem menni. Úgy volt, hogy osztálytársak leszünk a következő éven, mert az én iskolám megszűnik. Igen ám, de egy felbukkanó régi család-barát mindent tönkretett. Rábeszélte a szüleim, hogy egy városi iskolába járjak. Emlékszem a nővérem szavaira, mikor sírva fakadtam ezek hallatán és csak a fiú nevét mondogattam: Hugocskám..higgy nekem! Ha nem lesztek osztálytársak akkor sokkal több esélyed lesz nála.

Eltelt 4 teljes év..és semmi. A srác csak annyit tudott rólam hogy néha meséltek a régi osztálytársaim dolgokat meg facebookon bejelölt.

Aztán tavaly nyáron minden megváltozott. A híres "lájk és megy: külső belső esély stb"-nek szerencsére és pár bíztató barátnőm segítségével "belájkoltam" és onnantól elkezdtünk beszélgetni. egészen nyár végéig, amikor is megtudta mit érzek iránta és össze vesztünk, de a végén már nem is ez miatt.

*szeptember vége* új üzenet facebookon. kb 20 soros bocsánatkérés TŐLE. Aztán blablabla újra haverok lettünk stb.

következő barátság vége: újév előtt 4 órával...újra összevesztünk. részeg volt. és olyanokat vágott a fejemhez, hogy csak nyalok neki, meg hogy kár volt kibékülnünk. De ez újév napján hajnalban megváltozott. bocsánatot kért. ismét. ahogy én is, amiért létezem. Lényegesen megritkultak a beszélgetéseink. Utoljára febr. 14-én írtam neki TOTÁL részegen. Azt hittem haragszik rám...erre az üzenetre sosem érkezett válasz.

2014.07.05. falunap volt az ő falujában. Pár barátnőmmel átmentünk este a buliba, ahol ő is ott volt. Teljes mértékben össze voltam esve... volt okom hogy a buta kis 15 éves tinédzser létemre igyak. nem keveset. Minden így kezdődött igazán. Majdnem beadtam a szűz kis derekamat egy teljesen idegen, ám nagyon helyes 19 évesnek. Már kb fél 3 volt mikor elegem lett. Szóltam barátnőmnek hogy vége. Szó szerint a sírást fojtogattam vissza. szinte levegőt sem kaptam. Odahívták a fiút, akit 5 éve szeretek. Beszélgettünk pár szót, mire a mellettünk álló népség odakiabál neki hogy kapd már le te idióta! erre ő csak annyit mondott: nyugi, tudom. és csókolóztunk. Olyan szinten a felhők fölé emelkedtem. 5 évnyi álmom valóra vállt! Ezek után elmentünk sétálni, beszélgetni és végig szorosan fogtam a kezét, el ne hagyjon soha többé. Rengeteget táncoltunk, nevettünk, stb. Másnap mindent megbeszéltünk. azt írta, nem a többiek miatt csókolt meg. kiderült, hogy igazából utólag nem is voltunk összeveszve csak azt hittük egyikünk a másikról. Mind ezek óta már eltelt 6 teljes nap és semmi. Azóta bámulom a nevét a chat falnál, hogy fent van. De sosem ír. Tudtam, hogy ez lesz. Nem éltem bele magam a részletekbe..már amennyire tudtam ellenállni szerelmesen. Teljesen összetörtem. Napokon keresztül énekeltem azt a zenét amelyikre megjelent és odajött és elkezdtünk beszélgetni, majd megcsókolt. De miért nem keres? Jelentek neki valamit?



2014. júl. 12. 23:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szeret és te is szereted őt írj rá :) és lehet azért nem keres mert vmi dolga van még ha chaten fenn is van írj rá vissza fog írni:)
2014. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ez táborban történt?
2014. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!