Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor még is csak számíta...

Most akkor még is csak számítanak a külsőségek?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem az Árkádba térdgatyát, pólót, meg cipőt venni, és gondoltam leszólítok pár helyes lányt. Azonban a szép lányok 90%-a kizárólag kigyúrt, Audi/BMW kulcsot pörgető, iPhone 5S-es, minimum 80 ezer forintból felöltözött faszagyereket ölelgetett, így el is ment a kedvem az egésztől.


Persze, tudom hogy mindjárt 10-ből 9 lány megmagyarázza, hogy nem így van, még is ezt látom, barátaim és haverjaim is ezt látják. Alsó kategóriás autóban sosem ül szép lány a férfi mellett, de a nagy német prémium dögökben és a kabriókban mindig valami szép lány ül az anyósülésen. Biztosan csak véletlen.


23/F


2014. júl. 13. 12:21
1 2
 11/14 Az ember aki más ***** válasza:
Nagyon lerágott csont ez a téma már...)))mindig is voltak és lesznek sekélyes és felszínes nők és férfiak egyaránt,úgyhogy ezen kár görcsölni.
2014. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Így van sajnos.

De az is tagadhatatlan, hogy létezik, normális és szép lány, aki nem ilyen.

2014. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem, nem és nem

A belső számít... ülésfűtés,autóklíma,fedélzeti-számítógép,bőrbelső:DD

2014. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kérdező Debrecenben is ilyen felszínesek a csajok, ja meg itt a menők a négerekkel járó csajok. Szinten minden jó csajt négerrel látok. Aki teheti négert fog, szánalmasak amúgy.
2014. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!