Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki szerelmes...

Van egy lány aki szerelmes belém de én nem vagyok belé mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lány-t ismerem 4 ève ő 15 én 16 egy hónap van köztünk és joval kisseb nàlam sokkat sokkat beszél jo szép csaj de nem az én esetem ès néha idegesitő mert ha beszélgetnék vele akkor hülyeségek ről beszél meg folyton folyton néz orákonkeresztül ràm mászik mindig (de nem szó szerint)

Meg mindig mellém ül ebéd nél is reggeli nél is és hát közzel lakuk egymáshoz és együt szoktunk menni haza (egy utcával aréb lakik) meg mindig ki hív és elhív valahova és néha hazdunom kell neki, hogy nem érek rá vagy nincs kedvem

Amugy lennék vele járnék is vele csak idegesitő meg sokkat beszèl és a barátnőji erőszakosak és mindig követnek de wc re nem és nem birok beszélgetni se a baràtimal mert rám tapadnak és csak wc re nem követnek ès és meg mondanàm neki ,hogy nem szeretlek én es hagyál de nem akkarom meg sérteni... mit tegyek??



#béka #kecske #nyam nyam cat
2014. júl. 13. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
ha adhatok egy tanácsot addig se beszél amíg tele a szája
2014. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagyis meg bántani, bocs hiba:D
2014. júl. 13. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg neki hogy ne haragudj tudom hogy tetszem neked de nekem ez most nem megy csak abrátok lehetünk maximum. VAgy egyszerüen ha veled akar hazamenni mond h te később mész vagy mással mész stb . Rázd le ahogy a fiuk többsége teszi nem érsz rá ha odaül ülj a haverokhoz beszélj másokkal stb
2014. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugy csinálom ebéd nél meg reggelinèl barátimal üllök beszélgetek asztán csak mellèm ül
2014. júl. 14. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!