Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más férfiak is észrevették...

Más férfiak is észrevették már saját magukon, hogyha ismerkedés alatt kezdünk megnyílni a nő számára, "engedünk a keménységből", azonnal érdektelenek leszünk nekik?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 23:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Mr. Truth ***** válasza:
80%

heolyesbitek...

ha eljátszuk a macsót és ugy ismerkedünk akkor elöbb utobb "megfeledkezünk" arról hogy mi most nagyonkeménymacsót alakitunk...

a nő észreveszi a váltást és rájön hogy tré ember vagy...

2014. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ezt hány nő (nő, nem nőcske vagy ribizli) alapján állapítottad meg?
2014. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne lődd sztálint.
2014. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem, sőt...
2014. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az "engedünk a keménységből"-t ne úgy értsétek, ahogyan Mr. Truth írta, mert egyáltalán nem erről van szó. Van egyfajta stílusom, az a jellegzetes szurkálódás, piszkálódás, mindig szeretek a hölgyekkel csipkelődni, és egy idő után ezek a csipkelődések nálam átalakulnak a másik fél iránti teljes érdeklődéssé. Tehát például már nem kötök bele abba, ha rajzol valami szépet, hanem elismerem. Ha főz egy finom teát, nem gúnyolom ki, hogy nagyon rossz lett, hanem elismerem, hogy nagyon finomat főzött. Hasonló dolgokra gondoljatok.
2014. júl. 13. 23:54
 8/18 anonim ***** válasza:
Hülyeség ha kezdesz megnyilni végre megismerhet igazàn és ha ezt a csaj kihagyja nem is érdekelted. De emiatt nem kell àltalànosítani én speciel orülok ha az illeto kicsit nyit felém végre lehet vele normàlisan ismerkedni tàrsalogni tobb dologról
2014. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudom, hogy miért botlottam ilyen nőkbe, de amikor kezdem belátni, elismerni, hogy például ő egy értékes ember, és ezt éreztetni kezdem vele, onnantól kezdve darabjaira esik a "kapcsolat" vagy ami még jobb eset, az ismerkedés.
2014. júl. 13. 23:57
 10/18 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az teljesen korrekt. Talán nem is baj, hogy azok a lányok, akik emiatt kiestek mellőled elmentek, hiszen így tudod, ők nem figyeltek volna rád eléggé. Kell a humor, de mégsem lehet 0-24 egy Humor Herolddal lenni. Szerintem ne változtass magadon (hogy bekeményítesz).
2014. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!