Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más férfiak is észrevették...

Más férfiak is észrevették már saját magukon, hogyha ismerkedés alatt kezdünk megnyílni a nő számára, "engedünk a keménységből", azonnal érdektelenek leszünk nekik?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 23:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10: Köszönöm, de attól tartok már késő! Tudod ezek az esetek a szerényke "történelmemben" már jó néhány évesek. Nem szeretnék belekezdeni abba, hogy milyen hálátlanságokat kellett lenyeljek, hányféle nőtől, nem egytől, nem kettőtől, nem háromtól. Valamennyi esetben fénymásolatmódon ugyanott szúrtam el az ismerkedést, a kapcsolatokat: tulajdonképpen érdekelni kezdett a nő. Óriási hiba volt, mert abban a pillanatban, ahogy az eleinte szurkálódó (esetenként még gúnyos) megjegyzéseim átformálódtak jóindulatú, együtt érző megértő, elismerő, támogató szavakká, onnantól kezdve megszűntem a nő számára létezni. Sokadik éve nem engedek közel magamhoz senkit! Vágtak már hozzám emiatt pezsgőspoharat is, mert a lánynak elege lett belőlem, hogy képtelen vagyok leadni a hűvös makacsságomból. Már nem megy! Azért nem, mert ugyanúgy fogok járni, ahogyan az előző próbálkozásaim alatt. Tudod, amikor a sokadik rohadt almába harap bele az ember, utána inkább nem eszik több almát. Elkeserítőnek látom ezt az egészet!
2014. júl. 14. 00:08
 12/18 anonim ***** válasza:

De akkor így hogy leszel boldog? Hogy fogsz kialakítani egy párkapcsolatot? A magány mégiscsak felemészti az embert.

Nem lenne szabad feladnod. Hinni mindig kell. Én is kaptam már annyi pofont az emberektől, de itt vagyok, még bízok.. ha nem adom meg az esélyt az életnek, elszalasztom a jót is. Persze kapom a rosszat, de semmi sem könnyű. Semmi sincs ingyen.

2014. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ember úgy működik, hogy mindig arra vágyik, amit nem kaphat meg, és amit megkaphat, azt nem becsüli meg. Mikor érdeklődést mutatsz, és megnyílsz, akkor a másik nem azt érzi, hogy téged megkaphat, így semmi sem különböztet meg téged a millió másik pasitól, magyarul balf"sz vagy (ettől függetlenül nem vagy balf"sz, de riktán látunk árnyalatokat). Ez nem csak a párválasztásnál, de minden másnál is működik. Átérzem a problémádat, mert mintha én írtam volna ki a kérdést. A válaszom az, hogy apránként nyílj meg és feltűnésmentesen, hogy a másik azt érezze, hogy "ez az ő érdeme". Vagy talán találsz olyat, akinél mindezt nem kell, és akkor szerencséd van.
2014. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A párkeresés minden olyan embernek nehéz, aki nem elégszik meg azzal, hogy csak úgy van valaki, valamint nem szeret örökösen játszmázni, versengeni, és nem az evolúció húspiacának éli meg az egészet.

Semmiképp se add fel a reményt, hanem keresd meg azt a nőt, aki nem ilyen! Figyelj a jelekre és legyél azon, hogy minél előbb kiderüljön, ha egy nőnek értéktelen vagy azért, mert már kedves vagy vele, nem csipkelődsz. Ha megint ugyanabba a rohadt almába harapsz bele, akkor töprengés és elkeseredés nélkül próbálj tovább állni, és keresni a megfelelő nőt!


Tudom, hogy nehéz, de sajnos nincsenek csodák, csak a kitartás és a szerencse hozhat eredményt.


Sok sikert! :)

2014. júl. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam még ezt, én alapból nem mutattam "keménynek" magam...én az érzelmes oldalamat mutattam ismerkedésnél amit kimutatok felé a kapcsolatban is...nem fogom megjátszani magam, mindig őszinte vagyok, inkább elmondom a véleményem akkor is ha tudom, hogy fájni fog neki, persze megpróbálom úgy megfogalmazni, hogy ne legyen annyira durva, de mégis őszinte legyen! ha nem tetszik neki az az oldalam amivel együtt kellene élnie és elfordul tőlem akkor nem ő volt akit kerestem :)

21F

2014. júl. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Rosszul közelíted meg. Amikor elismered, akkor mélyül a kapcsolat, de ugyanúgy kell a piszkálódás. A lényeg az egyensúly, amit te nem találsz meg, sőt, szerintem te inkább a nők haverja vagy, mivel nem nyitsz mással, csak ezzel. Nyalifali sem kell egész nap. Komolyság is kell, humor is kell. A szex is változatosan jó, nem lehet mindig ugyanolyan.
2014. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy sokszor maguk a nők se tudják, hogy mit is akarnak, illetve a határozottságot összetévesztik a bunkósággal és az arroganciával. Gyakran még az ismerkedésre sem adnak esélyt, ha elsőre nem jössz be nekik, közben meg panaszkodnak, hogy senki rájuk sem néz. És hát sajnos sok "nőnek" nincs olyan értelmi és érzelmi intelligenciája, ami megfelelő lenne, néha szerintem ezért is húzódoznak egy beszélgetéstől, nekik tökéletesen elég, ha megtárgyalják a Barátok köztöt vagy hogy hányszor hánytak a diszkóban, de nagyon sokan képtelenek az igazi kommunikációra, nem is érdekli őket a másik (tisztelet a kivételnek). Egyszerűen képtelenség a kedvükre tenni, de lassan már nincs is mit tisztelni bennük, mert az igazi nők kihalnak. Nyafognak, hogy nekik milyen rossz, de nem tesznek semmit önmagukért, ha te próbálod elfogadni őket a hibáikkal, félelmeikkel stb. együtt, akkor is elhajtanak a francba. Utána meg csodálkoznak, hogy mennyi kiégett fickó van, meg miért nem próbálkoznak náluk. Minek, ha úgyis ugyanaz lesz a vége?
2014. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Szóval nem tudom, hogy miért botlottam ilyen nőkbe, de amikor kezdem belátni, elismerni, hogy például ő egy értékes ember, és ezt éreztetni kezdem vele, onnantól kezdve darabjaira esik a "kapcsolat" vagy ami még jobb eset, az ismerkedés."

Igazából ezzel válaszoltál is a kérdésedre. Mert nem érzi azt, hogy értékes ember. Azt érzi, hogy hitegeted. Vagyis ezen a ponton már nem hiteles a kapcsolatotok.

2014. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!