Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Figyelem ISmerkedni vágyó...

Figyelem ISmerkedni vágyó "FÉRFI"ak, lehet néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Ez mindenkinek szól, kb.12-13 éves kortól bárkinek.


Miért itt próbáljátok megtalálni életetek társát?


Lehet volt rá példa de szerintem a való életben kéne próbálkozni! Miért nem mertek személyesen beszélgetésbe elenyedni egy lánnyal? Miért szégyellnéd magad élőben, mert ismerkedni szeretnél? Miért jó az, hogy itt veritek a nyálatokat, hogy a vasorrú bábának sem kellettek, közbe pedig csak facebookon csorgatjátok a nyállatokat?


Miért találtok mindig valamilyen buta kifogást, hogy "nem vagyok gazdag" "kicsi a farkam" "csúnya vagyok" a helyett, hogy a farkatokra állnátok és a valóságban, testközelben a komunikációeszköztár teljes felhasználásával megismerjetek lányokat? Tudjátok, könnyű mindig olyan dologra fogni amin nem lehet változtatni, könyebb kifogást keresni!


Inkább megfuladtok a saját nyálatokba, mintsem, hogy megadnátok magatoknak a lehetőséget, hogy ÉLJETEK? Mire jó ez az önsajnáltatás, állandó önmarcangolás?


Egy lány soha nem fog az ajtón, - vagy a képernyődön -kopogtatni, hogy "jöttem dugni és szeretlek teljes szívemből"! Ilyen soha nem lesz s nem is volt, amelyik lány ilyet tesz/tenne az nem tartozik a becsületes női kategóriába.


Van a mondás, hogy "A lányok olynaok mint a WC, vagy foglaltak, vagy le vannak sza**a"

Nem minden lány beképzelt, ha mindet ilyennek látod akkor veled vana baj, s tedd fel a kérdést, édesanyád a "csúnya de nem kell senkinek" vagy a "ribi" kategóriáa sorolnád? - S belátod, hogy nem minden nő egyformán csúnya vagy beképzelt, léteznek szép, természetes, kedves lányok.


Mi lenne, ha végre felállnátok a farkatokról és kimennétek ismerkedni? - Jön a kérdés:


Mi van ha vissza utasít?


Amennyiben te normálisan, az iratlan illemszabályoknak megfelelően közeledtél, és úgy reagál mint egy idióta, az ŐT nem pedig TÉged fog minősíteni.


Az elején még az is önbialmat fog adni, hogy meg merted próbálni, feltéve ha még sosem csináltál ilyet.


A szociális szorongás legyőzéséhez, tapasztalatra van szükségünk, tapasztalatszerzéshez pedig sok próbálkozásra, úgy mint amikor kerékpározni tanulunk, sokszor kell pofára esnünk, mire végre sikerül.


Szóval nyuszifijúk, kérlek titeket, hogy növesszetek egy pár golyót és személyesen ismerkedjetek! Nem kell ezért szégyeld magad, azért kéne szégyeld magad mert szánalmas, amit csinálsz és most azokhoz beszélek akik otthon sírnak, ahelyett, hogy tegyenek valamit!


Majdra nem lehet építeni, ha el akarsz érni valamit módszert keresel, ha pedig nem akkor kifogást, ezt vésd a fejedbe!


“Ha magabiztosan viselkedünk a visszajelzés is ennek megfelelően alakul.” --- “Úgy viselkedünk, ahogy gondoljuk hogy majd fogadnak bennünket” (Klaus Birker/Barbara Schott)


18/f


2014. júl. 14. 02:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Rendben, teljesen igazad van. De kérlek segítenél abban, hogy mégis hogy tegyem? Mondd el a módszert.
2014. júl. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Eltekintve attól, hogy egyetértek, némi empátia nem árthat.
2014. júl. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Aki sír, húzzon el pszichoterápiára. Az önbizalomhiány nem csak a csajozásnál hátrány, hanem az élet egyéb területein is (amik talán fontosabbak is a csajoknál), úgyhogy nem árt időben kezeltetni.
2014. júl. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem dögölj meg.
2014. júl. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Aki sír, húzzon el pszichoterápiára."


Ez a probléma, hogy ezt az emberek hagyják. A család, a barátok, mindenki.

2014. júl. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
Hajnali negyed négykor rám jött a kakálhatnék, szerintem ez a poszt adta meg a kellő ingert, hogy egy jó nagyot kullantsak most. Amúgy van benne valami, amit leírtál, még ha az egész csupa közhely. Egyébként reménykedtem benne, hogy ezt a kérdést egy tökös, bátor, racionális gondolkodású csaj írta ki...
2014. júl. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Bocsi h férfiből vagyok :p
2014. júl. 14. 04:32
 18/23 anonim ***** válasza:
93%

Részben egyetértek a leírtakkal...én is ismerkedem itt, szóval leírom az én okom, tapasztalataim...


7 éve (még gyerek voltam szinte) szerelmes voltam egy lányba, aki elhagyott és összetörte a szívem...depressziós lettem visszahúzódó...7 évig (pár nappal ezelőttig!) nem mertem párkapcsolatot kezdeményezni, mert rettegtem a csalódástól és nem éreztem magam készen, nem volt elég önbizalmam, nem gondoltam volna, hogy valakivel egy életen át együtt lehetek, pedig erre vágyom. A 7 év alatt 3 olyan lányról tudok akik biztosan összejöttek volna velem, abból 2 mind külsőleg mind belsőleg megfelelt volna (az egyik mondhatni az "álom lány" volt, őt igazából meghódítottam és az utolsó pillanatban hátráltam meg az önbizalom hiány miatt). A családom is széthullott közben...Szóval egy ideig nem akartam senkit és nem is hiányzott senki nekem, jól meg voltam egyedül, még előnyöm is származott belőle, mert volt időm tanulni, kicsit felfedezni az elmém és a lelkem...Aztán 3 hónappal ezelőtt nem tudom pontosan, hogy azért, mert elkezdtem szedni egy gyógyszert ami étvágyat csinál, vagy csak tele lett az "érzelmi tartály" (7 évig elnyomott dolgok), de visszanyalt a fagyi...visszaestem a súlyos depresszióba, nagyon magányosnak éreztem magam, nagyon kínzott és elegem lett a lelki bajaimból! Megmondtam magamnak, hogy nem mehet ez így tovább! Munka mellett nem nagyon van időm ismerkedni, szórakozni meg nem nagyon járok el, max haverokkal néha, de akkor rájuk meg a tevékenységre koncentrálok, de általában valamelyikünknél vagyunk vagy ki/beülünk valahova beszélgetni...szóval először társkereső oldalakon próbáltam párt találni, de hiába írtam nem kaptam választ, még az adatlapomat sem nézték meg, ami fura, hogy ennyi alapján már ítélnek, pedig szépen megfogalmazott levelet írtam, személyre szólót, talán az volt a gond, hogy hosszú volt és azt hitték sablon levél...szóval az nem jött össze...aztán megint magam alatt voltam, és emlékeztem, hogy itt régen mennyi hülyeséget olvastam és nevettem rajtuk...


Szóval "visszatértem" ide...az 1. este sírtam a nevetéstől (szó szerint), nagyon régen nevettem annyit mint akkor az itteni hülyeségeken...jó érzés volt végre nevetni...

Aztán úgy gondoltam én is humor herold leszek, nem sértő poénokat, hanem oda illő hülyeségeket viszek bele, hogy viszonozzam amit kaptam...végül nem csak poénokat vittem az üzenetekbe, hanem találtam megfelelő kérdéseket ahol leírhattam a tapasztalataimat és részben kiadhattam magamból a lelki fájdalmam...minden egyes üzenet után könnyebb lettem...

Azután úgy éreztem, hogy ha ennyi segítséget kaptam (kiadhattam a lelki problémáim nagy részét) kicsit nőtt az önbizalmam, gondoltam ezt is visszaadom az oldal látogatóinak és én is segítek az embereknek növelni az önbizalmukat (nem az egójukat!)...

Végül rájöttem, hogy itt milyen értékes emberek vannak számomra, hisz sok olyan lány van aki otthon ülő típus, az utcán nem nagyon tudnék velük ismerkedni...És végre megtehetem azt, hogy a lelkemmel válasszak párt és ne a szememmel (mert a tudat alattim sem tiltakozott a lány ellen, mert nem találtam külsőre vonzónak)...mert elbeszélgetek ismerkedés céljából és a belsőt ismerem meg, nem a külsőt! Eddig is a belsőt kerestem, de sokszor a külső miatt (vagy túl jó volt, vagy számomra nem megfelelő) nem mertem egyáltalán közeledni...


Szóval én azért itt keresek párt, mert sok olyan lány van akikkel személyesen nem tudnék megismerkedni, mert elég kicsi az esélye, hogy véletlen találkozunk és ha találkoznánk is akkor elmennénk egymás mellett! Én nem a mai tömegterméket keresem, hanem a kincset! Meg van a külső belső ideálom amiből a belső nagyon fontos, a külső meg csak extra, de azért van egy határ...van egy listám milyen belső tulajdonságokat keresek és minél több belső tulajdonság meg van annál jobban tolerálom a külsőt, de csak külső alapján nem választanék párt...először felfedezem és magamból is megmutatom a belső értékeket, végül a külsőt...az itteni ismerkedésnek köszönhetek sok mindent...az egész életemre kihatással lesz, mivel megszabadultam a 7 évig tartó szenvedéstől, amitől egyedül nem tudtam volna, találtam egy lányt aki nagyon kedves és türelmes volt velem! Még keresem azt aki mellett szeretetben boldogságban leélhetem az életem, talán nem itt találom meg...és talán ez csak egy szakasz az életemben ami hozzásegít, de akkor is előre visz :)


Annyit még elmondanék magamról, hogy nem tartom magam "rondának", átlagos vagyok, szerintem a méreteimmel sincs probléma...a külső és belső hibáim elfogadhatóak, senki sem tökéletes...van munkám, több végzettségem, céljaim, nem szórom a pénzt, szóval van spórolt pénzem a célok eléréséhez...de ezek nekem addig semmit nem jelentenek amíg egyedül vagyok! Az ad értelmet az életemnek ha van kire gondoljak amikor reggel felébredek, van kit a karjaimban tartani, akit szerethetek, aki szeret, aki gondol rám és fontos vagyok neki! Én őt keresem, talán itt talán máshol találom meg, de keresem! Nem várom a sült galambot!


21F

2014. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
értem... egyébként teneked hány csajod volt kérdező, ugye nem csak verbális maszturbáció az egész iromány, hanem valós teljesítmény is van mögötte?
2014. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

# 18:

Az érdekes ebben, hogy én is először "terápiás" céllal kezdtem el ezt az oldalt használni, miután vége lett egy három éves kapcsolatomnak. Előtte csak néha okoskodtam itt... Azóta viszont nekem is sikerült itt megismerkednem lányokkal, akik közül az egyikkel talán még járnék is, ha nem 200 km-re lakna tőlem.


Jó ez az oldal erre és kevesebb szerencse is elég ahhoz, hogy normális lányt találjon itt az ember.

2014. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!