Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Figyelem ISmerkedni vágyó...

Figyelem ISmerkedni vágyó "FÉRFI"ak, lehet néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Ez mindenkinek szól, kb.12-13 éves kortól bárkinek.


Miért itt próbáljátok megtalálni életetek társát?


Lehet volt rá példa de szerintem a való életben kéne próbálkozni! Miért nem mertek személyesen beszélgetésbe elenyedni egy lánnyal? Miért szégyellnéd magad élőben, mert ismerkedni szeretnél? Miért jó az, hogy itt veritek a nyálatokat, hogy a vasorrú bábának sem kellettek, közbe pedig csak facebookon csorgatjátok a nyállatokat?


Miért találtok mindig valamilyen buta kifogást, hogy "nem vagyok gazdag" "kicsi a farkam" "csúnya vagyok" a helyett, hogy a farkatokra állnátok és a valóságban, testközelben a komunikációeszköztár teljes felhasználásával megismerjetek lányokat? Tudjátok, könnyű mindig olyan dologra fogni amin nem lehet változtatni, könyebb kifogást keresni!


Inkább megfuladtok a saját nyálatokba, mintsem, hogy megadnátok magatoknak a lehetőséget, hogy ÉLJETEK? Mire jó ez az önsajnáltatás, állandó önmarcangolás?


Egy lány soha nem fog az ajtón, - vagy a képernyődön -kopogtatni, hogy "jöttem dugni és szeretlek teljes szívemből"! Ilyen soha nem lesz s nem is volt, amelyik lány ilyet tesz/tenne az nem tartozik a becsületes női kategóriába.


Van a mondás, hogy "A lányok olynaok mint a WC, vagy foglaltak, vagy le vannak sza**a"

Nem minden lány beképzelt, ha mindet ilyennek látod akkor veled vana baj, s tedd fel a kérdést, édesanyád a "csúnya de nem kell senkinek" vagy a "ribi" kategóriáa sorolnád? - S belátod, hogy nem minden nő egyformán csúnya vagy beképzelt, léteznek szép, természetes, kedves lányok.


Mi lenne, ha végre felállnátok a farkatokról és kimennétek ismerkedni? - Jön a kérdés:


Mi van ha vissza utasít?


Amennyiben te normálisan, az iratlan illemszabályoknak megfelelően közeledtél, és úgy reagál mint egy idióta, az ŐT nem pedig TÉged fog minősíteni.


Az elején még az is önbialmat fog adni, hogy meg merted próbálni, feltéve ha még sosem csináltál ilyet.


A szociális szorongás legyőzéséhez, tapasztalatra van szükségünk, tapasztalatszerzéshez pedig sok próbálkozásra, úgy mint amikor kerékpározni tanulunk, sokszor kell pofára esnünk, mire végre sikerül.


Szóval nyuszifijúk, kérlek titeket, hogy növesszetek egy pár golyót és személyesen ismerkedjetek! Nem kell ezért szégyeld magad, azért kéne szégyeld magad mert szánalmas, amit csinálsz és most azokhoz beszélek akik otthon sírnak, ahelyett, hogy tegyenek valamit!


Majdra nem lehet építeni, ha el akarsz érni valamit módszert keresel, ha pedig nem akkor kifogást, ezt vésd a fejedbe!


“Ha magabiztosan viselkedünk a visszajelzés is ennek megfelelően alakul.” --- “Úgy viselkedünk, ahogy gondoljuk hogy majd fogadnak bennünket” (Klaus Birker/Barbara Schott)


18/f


2014. júl. 14. 02:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

18-as, köszönöm az őszinte választ, egyet értek az oldal talán terápiás célnak megfelel, és örülök, hogy segített a fejlődéseben és gratulálok, hogy nem adod fel, hanem küzdesz. Én is voltam annó önbizalomhiányos, ki nem, csak meg tanultam kezelni és "kigyógyultam" ha lehet így fogalmazni. Most egyúttal válaszolva a 19-esnek is, elárulom, nekem is lett volna egy nagy szerelmem, ha nem lettem volna önbizalomhiányos akkor, bár a lány kissé bolondos volt, de mit várok 13 éves volt én meg 16 :)

Most van kapcsolatom egy szép lánnyal, lehet nem mindenkinek jönne be de nekem ő kell :)


Valójában segíteni szeretnék, nem leb**zni senkit, lehet lehetnék kicsit empátiásabb, csak van aki a "szép szóra" nem reagál.

Azoknak szól elsőrorban a kérdésem, akik azt godolják, hogy gy.k. előtt ülve életük végéig eljön a nagy szerelem, ezeknek szeretném kinyitni a szemét.

2014. júl. 14. 20:17
 22/23 anonim ***** válasza:
igen igen igen imádom minden szava aranyat ér, fiúk töltsetek már vért a kucátokba!!!!
2014. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
örülök neki hogy így sikerült kigyógyulnotok ( nem tudom ez bántón hangzik-e) remélem mindenkinek sikerül párt találnia akár így akár úgy ...
2014. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!