Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy koptassak le egy unalmas...

Hogy koptassak le egy unalmas fiút?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg és én nagyon be voltam rúgva és smároltunk, elkérte a számom és megadtam neki. Már rohadtul bánom az egészet, mert folyton írkál és hív találkozni, egy szinten még "oké" volt, de az már beteges, hogy ír egy üzit, amire nem írok vissza, és küld még rá 9-et! És odaírja, hogy "please", hogy találkozzak vele, meg 50x leírja, hogy milyen csodálatos vagyok. ..áhh, ezt nem is lehet így leírni, szóval... mivel ez rohadtul úgy hangzik mintha két 11 éves beszélgetne, közölném, hogy 20 éves a faszi, én 17.., Mit írjak neki, hogy leszálljon rólam?
2014. júl. 14. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szimplán írd meg neki, hogy megbántad az egészet és részeg voltál, nem érdekel téged. Mi olyan nehéz ebben?
2014. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Hibáztál. Isten vele būntet.
2014. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Írd meg, hogy nagyon sajnálod, de igazán észrevehetné, hogy oka van annak, hogy nem válaszolsz. Ne haragzdjon meg, de rettentően idegesít, hogy állandóan üzeneteket írogat. Kérd meg, hogy hagyja abba. Ha normális stílusban nem megy, lehet, hogy bunkónak kell lenned sajnos van ilyen. :S

Az is lehet, hogy lehord mindennek, ha bunkó vagy, de ne foglalkozz vele

2014. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
plizz lécci szállj le rólam mert megütlek kb ennyit
2014. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

csak úgy tudod lekoptatni, ha határozottan megmondod neki hogy nem

azért próbáld meg kedvesen, de ne hagyd hogy tovább reménykedjen

2014. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért adtad meg neki a számod?Miért smároltál vele?...Ja,mert be voltál rúgva.Aha...És miért rúgtál be,hm??
2014. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek... csak az a bajom, hogy mindig parázok, hogy ne bántsam meg az embereket, ezért nem tudtam eddig sem egyértelműen lekoptatni, csak nem írtam vissza, meg 2 szavakba válaszoltam, mert azt hittem, hogy akkor észreveszi, hogy nem érdekel , és magától lekopik...de cseszd meg, ha ilyen.
2014. júl. 14. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ne legyél részeg nyilvános helyen, idegen pasik között, ha ezzel jár. Legközelebb tán még meg is erőszakolnak, csak mert "félreértik" a gesztusaidat.
2014. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nem fogod megbántani és ha ezen megbántódik, az ő baja, nem a tiéd. Nyugodtan mondd meg neki őszintén.
2014. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!