Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg lehetetlenség olyan...

Tényleg lehetetlenség olyan lányt találnom, aki ne tartana ronda srácnak?

Figyelt kérdés
Olyan volt már, hogy képről azt hazudták helyes vagyok aztán a talin meg csúnyának tartottak. Olyan még sosem volt, hogy talin láttam volna azt a ragyogást lány szemében, hogy ez milyen helyes srác, meg úgy megcsókolnám! Helyette mindig nekem kellett csókot is kezdeményeznem, de valahogy utána nem volt semmi, szerintem rondának tartottak az jött le. Amúgy is gyakran megkapom, hogy ronda vagyok, igaz ezek inkább ilyen páwa lányok vagy mik meg a buta tanulatlan szakmunkás csajok plusz cigány csajok is gyakran neveznek rondának, akárcsak a cigó fiúk meg a buta fehér lányok.

2014. júl. 14. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

egyszerű a megoldás...mutasd meg neki a belsőd ami megszépíti a külsődet is! persze ha szép a belsőd...ha romlott vagy akkor sajnos ez van, meg kell változz vagy olyat kell keresned akinek erre van szüksége :) de biztosan van olyan aki így is tud szeretni csak még nem találtad meg!

21F

2014. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
majd jön az igaz csak várj türelemmel
2014. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy neked mi jött le egy dolog, de min. hogy a srác kezdeményezze a csókot. Az meg, hogy nem volt semmi utána szintén nem biztos, hogy a külsőd miatt volt. Jó lenne, ha kicsit rendeznéd magadban a dolgokat. lehet a személyiségeddel van a gond. Ha nem vagy érdekes, ne csodálkozz, ha nem érdekelsz senkit. Az alapján, amit itt írsz te sem vagy valami értelmes.
2014. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy kik mondták... buták, nagyképűek, felszínes emberek. Ne azt nézd mit mond, hanem, hogy ki mondja. Valakit majd megfogsz a belsőddel.
2014. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kép?
2014. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!