Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan viselkedjek vele?

Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Röviden: Megismertem egy srácot, nagyon jó kapcsolat alkult ki közöttünk, de fogalmazzunk úgy, hogy ’leépített’.


Itt a nyár, bár most nem igazán talizunk, azért nem kizárt, hogy mégis összefutunk valahol, illetve ősszel ugyancsak sok eséyl van rá, mivel nem messze dolgozik az én munkahelyemtől.


Annyi történt, hogy egyre kevesebbet beszéltünk és szépen eltávolodott tőlem. Magyarázatot nem kaptam, és igencsak kellemetlen ez az egész, főleg úgy, hogy ő ’loholt’ utánam mindig is. Hogy miért? Pontosan nem tudom...


A kérdés az lenne: Hogyan viselkedjek? Kérdezzek-e rá, ha lehetőségem adódik rá, hogy mégis mi történt? Mert egyik nap még dumáltunk pár szót, és azóta semmi, nem keres, sőt, én írtam neki, arra sem válaszolt... Ennek 6 hete.


Én nem zargatom, nem erőltetem, nem is lehet és nem is csináltam soha ilyet. Méltósággal szeretnék ezen átlendülni, de rossz, hogy ennyire félreismertem…vagy nem tudom.


Még csak annyi, hogy kapcsolatban él, mióta ismerem van kapcsolata. Barátkozásnak indul, volt, hogy közeledett is felém…A bnője nem tudja/tudta szerintem, hogy jóban vagyunk.


Mi értelme van így ellökni azt, akivel kiépít egy jó kapcsolatot?



2014. júl. 14. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet a barátnője választás elé állította és választott...
2014. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2014. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem tudja, hogy jóban vagyunk.

Nem volt titok, de nem hiszem, hogy beavatta volna. Szinte 100%, hogy nem.

2014. júl. 14. 13:03
 4/5 A kérdező kommentje:

Azaz jóban voltunk...


Játsszam a sértettet (ami nem csak megjátszás lenne), vagy sz*rjam le? Kérdezzek rá, vagy hagyjam a francba?

2014. júl. 14. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leszarnám aztán talán majd rájönne hogy mi a bajom...
2014. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!