Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy nem is a...

Lehetséges, hogy nem is a férfiakat utálom, hanem azt, hogy nemigen fogadják el (nem csak férfiak, hanem kb. senki) a személyiségem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 16:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
Miért, milyen a személyiséged?
2014. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
Általában az utálja az embertársait, aki környezetében nem népszerű, nincsenek sikerei.
2014. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
Olyan információáradatot zúdítottál ránk, hogy nincs elég agykapacitásunk a feldolgozására.
2014. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 A kérdező kommentje:
Nehezen tolerálható. Szeretek vitatkozni, ha úgy érzem, hogy gyengébb szellemi képességekkel rendelkező emberrel van dolgom (az esetek 90%-a), és idegesít, akkor szeretek addig vitatkozni vele, amíg belegabalyodik a saját hülyeségébe, vagy beég valamivel. Ezt nagyon élvezem. Érzelmileg csak minimálisan lehet rám hatni, hajlamos vagyok kerülni az embereket. Van bennem valamennyi nárcisszizmus, pszichopatizmus, de azért még vannak érzelmeim, még ha nagyrészt negatívak, akkor is.
2014. júl. 14. 16:16
 5/87 anonim ***** válasza:
A-a, csak te érzed 90%-ban mindig azt, hogy te magasabb szellemi rendelkezésű ember vagy. Kis fars csaj vagy csak.
2014. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy fars? Létezik ilyen magyar szó?
2014. júl. 14. 16:21
 7/87 anonim ***** válasza:
Szleng ez inkább nem szó, és szerintem cigány eredetű.
2014. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:

Egy hozzád hasonló ember általában véve mindenkit utál vagy valamilyen szinten lenéz, nem csak a férfiakat.

A személyiségedet pedig csak olyan ember tudja elfogadni aki szereti, ha érzelmileg "szadizzák" és éreztetik vele mennyire értéktelen. Ezek a férfiak viszont általában kevésbé sikeresek és, ha jól sejtem semmibe nem nézed őket.

2014. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 C0r3 ***** válasza:
Van, sőt még rövidítés is van ilyen. De most ne erről beszéljünk. Én is imádok vitatkozni, és kétlem, hogy lenyomnál engem bármiben is. Viszont semmi kedvem a barátnőmmel egész nap veszekedni Istenről, vagy az emberek hülyeségéről. Ennyiből eljárok filozófia szakkörre. Hagyjon már békén. Nekem nem jönne be, akármilyen szép vagy.
2014. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 A kérdező kommentje:

Áh, szóval az, hogy fars, nem szó. XD Akkor mi? Mondat, szintagma, vagy toldalék? XD

Amúgy pedig találtam egy definíciót hozzá: [link]

Azt jelenti, hogy nem megbízható. Bármennyire is hihetetlenül hangzik, elég megbízható vagyok, semmit sem utálok jobban, mint a hazugságot.

2014. júl. 14. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!