Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy olyan lány akin van...

Egy olyan lány akin van felesleg és van kisugárzása nem csúnya szép arcú és mindenhol kerek lehet szexibb mint egy vékony nő?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 17:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Látom a társadalom meg a média alaposan kimosta az agyad kedves utolsó. Azért hogy ki mit láthat szexinek ne te döntsd már el.
2014. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A szexiség egy társadalmilag kialakított fogalom, kb olyan mint a bunkóság, az, hogy egy adott társadalomban mi számít bunkóságnak (pl asztalnál böfögés sok országban nem az), azt az adott közösség határozza meg, függetlenül attól, hogy ez tetszik-e neked vagy sem. Inkább annak van kimosva az agya, aki ezt nem látja.

Más dolog, hogy valakinek tetszik-e egy telt nő, de az a nő attól nem lesz szexi.

2014. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Neked van kimosva, hiszen te vagy rácsüngve a média csöcsére.

A kérdés nem az volt, hogy a társadalom szerint szexis-e, hanem hogy van-e olyan ember, aki szerint ez szexi. Igen, van. Szerinted nem az, szerintem meg igen. Nem értem mit nem lehet ezen megérteni.

2014. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Valamiért nem akarod elfogadni a tényeket, arról, hogy mi a szexi a társadalom dönt! Nem az egyén! Ezt a média csatornázza, de itt annak a szerepe véget is ér! Amiről te beszélsz az a vonzalom, csak sajnos kevered a fogalmakat, és igen a szexi az, amiről a társadalom azt mondja, nem az, amit te gondolsz! Te szimpla fogalomzavarral küzdessz, én viszont veled nem, amíg nem vagy hajlandó elfogadni, hogy a szexiség és a vonzódás két külön dolog, addig kár ezen bohóckodni.
2014. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Tessék:


Itt a neked való SZEXI:


[link]


Itt pedig a nekem való SZEXI:


[link]


Lesz*rom, hogy a társadalom mit tart szexinek. Vágod? Mert én azt nem fogadom el és szerintem az nem szexi.

Szóval te nyugodtan kúrogasd a csontvázakat, mert ezt várja el tőled a társadalom.

2014. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
nem lehet szökszibb te mazsola fogyj le nem kellennek a kifogások egy dagadt csaj csak karácsonykor jön jól vágási idöszakban.
2014. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Számomra undotíró a teltebb lány, nem hogy a kövér. :S
2014. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én még sosem hallottam, hogy a vékony csajok szexibbek lennének, sőt ritkán látok olyat, aki az. Egyébként egy nőnek éppúgy nem a külseje tud igazán vonzó lenni, mint egyférfinek. Nekem pl. egy dögös hang, vagy beszédstílus sokkal szexibb, mint egy szépségkirálynő. Meg a szem, ami ígéretes.
2014. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!