Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Hogy legyen? Kit válasszak? Nem voltam még ilyen helyzetben, jól jönne pár tanács.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nekem pár hónapja megtetszett egy fiú,akit csak facebookon láttam,de nagyon megfogott,viszont nem beszéltünk így nem volt semmi.

Nemrég meg egy buliban odajött hozzám egy srác,elkezdtünk beszélgetni,meg táncolni,de mivel eléggé be volt rúgva,azt hittem ő sem vesz komolyan így egy kis szórakozásban én is benne voltam.Elcsattant egy csók is,de aztán észbe kaptam és nem folytattam,mert nem akartam jobban belemenni a dolgokba, hisz alig ismerem.

Nem is gondoltam volna,hogy másnap megkeres, azt hittem mindketten csak egy éjszakás dologban voltunk benne.De így lett,és másnap írt nekem,és azóta is beszéltünk párszor.(úgy látom akar folytatást és csak rajtam áll)

Közben meg a sors mit nem kavart be...írt a másik fiú is,aki titokban tetszett nekem, kiderült,hogy én is tetszettem neki már régóta,és vele is beszélgetek mostanában.

És egyre jobban össze vagyok zavarodva...fogalmam sincs mit csináljak, kit kéne választanom.

Lehet azt írnátok,hogy először beszélgessek mindkettővel, ismerjem meg őket jobban és azután döntsek, de én nem akarok senkit sem bolondítani, meg ha tetszik valaki akkor én is teszek azért,hogy legyen valami, ezt meg ugye nem csinálhatom mindkettőnél.

Mindkettőjük bejön nagyon külsőre,és eddig belsőleg is, annyi a különbség,hogy egyikük 2 évvel,a másikuk 7 évvel idősebb nálam.

Ti mit tennétek? Sosem úgy sülnek el a dolgok, ahogy szeretném. Pl nemrég mikor vége lett egy hosszú kapcsolatomnak elhatároztam,hogy szingli leszek és ki fogom élvezni,erre jöttek ketten és tehetetlen vagyok. Előtte sosem voltam ilyen helyzetben.17L


2014. júl. 15. 23:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!