Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Strandon ismerkedés lányokkal,...

Strandon ismerkedés lányokkal, szerintetek érdemes?

Figyelt kérdés

Nyaralás alatt, strandon érdemes szerintetek lányokat "leszólítani" próbálni ismerkedni velük, hátha jóban lehetünk szerintetek érdemes? Mert végülis ott senki sem ismer, tehát nincs ki előtt beégni, ha meg igen akkor meg 70% hogy nem ott lakik mint én.

Ti próbálkoztatok már ilyennel?

Egyébként az a célom vele hogy több lány barátom legyen, meg úgyis lehet tartani a kapcsolatot skypeon tehát ez nem akadály:)


Érdemes szerintetek? Hogy szólítsam le? Miről beszélgessünk?


Örülnék ha lányok is válaszolnának hogy nekik mi tetszene:)


14/f



2014. júl. 17. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem örülnék neki, mert mindig családdal vagyok strandon.

De ha látod, hogy a lány barátnőivel vagy egyedül van, szerintem örülnék a helyében.


Bár nemtudom minek örülnék, ha mit mondanál de ezt majd megmondja a többi válaszoló. :)

2014. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából itt mindenki a családjával van mert ugye balcsi és mindenki nyaral. Én se úgy gondoltam hogy akkor mikor éppen a családjával van, hanem mondjuk mikor egyedül sétál vagy hasonlók:)
2014. júl. 17. 11:15
 3/7 anonim válasza:
Nekem 3 barátnőm is így jött össze a barátjával, és engem sem különösebben zavarna ha leszólítanának, ha nem a szüleim előtt teszik :) Próba szerencse :D
2014. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
persze, érdemes az általad felsoroltak miatt is
2014. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
aha, az exemnek ez nagyon ment :D
2014. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egyébként szerény típus vagyok, nem szeretek zaklatni meg zavarni embereket..

Meglátjuk mi lesz belőle:D

2014. júl. 17. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan próbálkozz vele.

16/L

2014. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!