Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejönnétek az exetek jó...

Összejönnétek az exetek jó barátjával/barátnőjével? (attól függően, hogy fiúk vagy lányok vagytok-e)

Figyelt kérdés
Miért igen, vagy miért nem? És előtte meg kellene ezt beszélni a exszel, kvázi engedélyt kell kérni tőle?
2014. júl. 17. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, de előtte biztos megbeszélném az exszel
2014. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem... Csak mert nincs olyan exem , akinek lennének értelmes barátnői.
2014. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez a kérdés is volt...

ne rugózz rajta, miért kell más levetett rongya, legyenek önálló gondolataid, ha barátok úgy is egy kutya, amúgy meg minek csinálni a feszkót...

2014. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én össze, de biztos nem kérnék engedélyt...nekem ugyis mindegy. csak a baratnője reszerol kerdeses a dolog. nekuk kell megbeszelni
2014. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne. De miért kéne erre engedélyt kérnem? :D Itt aki rosszul jöhet ki belőle, az az ex jó barátja, szóval ha valakinek, max neki kell ezt mérlegelni, hogy ettől függetlenül meg tudják-e tartani a jó viszonyt.
2014. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3: nem én írtam ki, az sicher. :) bocsánat, ha volt...
2014. júl. 17. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Oké, nem Te írtad ki, azért elmesélem, hogy az elején a kapcsolatunknak a párommal nagyon sokat balhéztunk, mára teljes az összhang, na szóval a fontos hogy van neki a zsolti barátja, és soha nem találkoznak, ha együtt vagyunk amúgy legjobb barátok, nincs karácsonyi, névnapi, szülinapi köszöntés, de mikor köztem és a párom között fasírt volt, mindig elő bújt a jó zsolti barát, mentek biciklizni , kocsmázni, nyakaltak míg ki nem békültek...

Ha szakítanánk a párommal, a jó zsolti barát lenne az első akinek kitépném a szívét.. :DD

Nem összejönni, meg kell az ilyet nyúzni!! VÁÁÁÁÁÁÁÁ

XDDDDDDD XDDDDD

2014. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!