Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zavaró/taszító, ha valakinek...

Zavaró/taszító, ha valakinek "pöttyös" a szeme?

Figyelt kérdés
A szemem alapvetően zöld, de a bal szememben van három barna pötty. Nem rég randiztam egy fiúval aki már régóta teszik és egyszer csak azt mondta, hogy milyen fura a szemem. De csak ennyit, én meg most nem tudom, hogy jó vagy rossz értelemben fura. Tudom, tőle kérdezzem meg, de azért elmondanátok a véleményeteket?
2014. júl. 17. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szemem körül vannak fehér kis pöttyök
2014. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerösömnek a szeme furcsa. A pupilája el van "folyva" az irisze is. Az egyik szürke és a másik barna. Szerintem ez furcsa
2014. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mostani pasim azért tűnt fel, mert furcsa volt az arca... Addig néztem, h beleszerettem, különleges, és ami "fura" volt elsőre, pont attól egyedi, és imádnivaló....


Ne parázz, ha valakit taszít, nem fog szóba állni veled, ha meg megjegyzi, az nem feltétlen rossz dolog.. (azt ne hagyd, h elbizonytalanítsanak a külsődet illetően)


Persze egy kapcsolatban a külső fog meg, de a belső tart meg.

2014. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem taszító. A sötét foltok lehetnek apró anyajegyek az iriszben, sok embernél előfordul 1-2 (világosabb szemnél feltűnőbb).

ami zavaró rendellenesség, az pl. a coloboma iridis [link]

brrr, szerencsére a mai modern tudomány korában remek kontaktlencsék vannak, amikkel nem csak esztétikailag segíthetünk, de a látásuk is javítható (minél nagyobb a rés az iriszen, annál sérültebb lehet a látás).

Akkor van az az eset, amikor a két irisz színe különböző [link]

szubjektív véleményem szerint szép, aztán kinek mi...

a barna foltok világos szemben vagy fordítva ennek egyes fajtája. az adott sejtekben több/kevesebb a színanyag.

egyszerűen érdekes [link]

2014. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!