Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » HELP! Tetszik a legjobb barátom?

HELP! Tetszik a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomba,és nem csak hogy tetszik,a legjobb barátom is.Sokszor érint meg (főképp a kezem) és sokszor ölel meg.Mindíg figyel arra amit mondok,és érdeklődik irántam.Azt is észrevettem hogy ha beszélgetünk megharapja a száját.Szerintetek én is tetszem neki?

A barátaim szerint igen.Ezt úgy mondták hogy nem kérdeztem.Szóval mit gondoltok?



2014. júl. 18. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ő már érdeklődött a többieknél, hogy neked vajon tetszik-e... Így a többiek tudják hogy neki te tetszel, ezért mondják.


Direkt lépni nem mert, mert még nem szedte össze magát :)

2014. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet,de akkor mit csináljak?
2014. júl. 18. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:

jézusom de cukik lehettek :D


hát, hivd meg magadhoz és rakj be valami romantikus zenét, vagy menjetek kettesben valahová, vagy beszélgetés közben lesd folyton a száját :D

vagy csak egyszerűen valld be, de ha nem megy, tegyél több testi kontaktust :)

2014. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívd át, nézzetek Redtube-ot meg egyetek meg egy jó chilis babot, a többi meg jön magától. ;)
2014. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszod 2.

és harmadik a redtubot meg a babot mellőzném :D

2014. júl. 19. 12:44
 6/8 anonim válasza:
ismerős a szitu, ha nem érzed még késznek magad rá, akkor ne tedd, de ez mindenképp jó jel hogy harapdálja a száját:) sok sikert!
2014. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönnöm! :) egyszer előbb vagy utobb meg kell tennem.Vagy bánni fogom.De nem tudom mikor :/
2014. júl. 19. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:

nem érzed magad rá készen vagy nem mered?:) nem mindegy!


és egyébként is, ha már ott tartotok már, nem fogod megbánni, ha igazán tetszik, akkor vesd be magad minél előbb :)


#3

2014. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!