Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy csaj véleményét kérem?...

Egy csaj véleményét kérem? Ilyenkor hány napos szabály van?

Figyelt kérdés

Ma voltunk strandra, ottvolt egy csaj szemezgettem vele stb. nemmertem oda menni hozzá, vagyis sosem volt egyedül Hazafelé amikor már szált le oda adtam neki egy zsepi-t amire rávolt írva hogy aranyosnak találtalak , és hogy ismerkedni szeretnék vele + telefonszám+ facebook név ??? Befog jelölni?

Hàny napos szsbàly van ilyenre? Ha nemjelöl be mit csináljak?

Köszönöm előre is a válaszokat?



2014. júl. 19. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Nincs ilyen szabály. :D Vagy még nem volt gépnél, vagy kiment a fejéből, esetleg barátja van, vagy szimplán nem jöttél be neki. Kedvesnek kedves gesztus volt egyébként, de amolyan biztonsági is egyben. Az is benne lehet, hogy tényleg kedvesnek látott, de egyben félénknek is.


Mindenesetre ne csüggedj, bármi is lesz. Próbálkozni kell kicsit bátrabban és sikerülni fog az.

2014. júl. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Be kell tartanod a szabályt, különben lecsuknak!
2014. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm, de nincs barátja, és kicsit olyan félénk csajnak tűnt, a nevét azonban tudom... bejelöljem??? mit csináljak?
2014. júl. 19. 07:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Jelöld be, plusz írj rá!


Ezen mi olyan bonyolult?

2014. júl. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs kulonosebb szabaly, de ha nagyon erdekelte volna a dolog akkor mar jelentkezett volna szerintem. Bocsi :/
2014. júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hány napos szabály????

Lehet kitörölte a zsepivel és már nem tudja elolvasni.

Viccet félretéve lehet csak kéreti magát nem akar kezdeményezni.

Jelöld be te!

Mi baj lehet belőle?

2014. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod a nevét akkor jelöld be! Nem kell ezt ennyire túlpörgetni..Csak lazán.. 18/L
2014. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

"Nincs kulonosebb szabaly, de ha nagyon erdekelte volna a dolog akkor mar jelentkezett volna szerintem. Bocsi :/"


És már bocsi, de miért is kellene jelentkeznie?


Én tuti nem jelentkeznék... Nekem megalázó lenne, hogy arra sem méltatott, hogy odajöjjön, vagy rámírjon... egy papírzsepis levél nálam például azonnal a kukában landolna... még akkor is, ha egyébként szimpatikus lenne a srác...


Már sorry, de ez nem kezdeményezés! Egy férfi legyen férfi!

2014. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondta, hogy jelentkeznie kell, hanem hogy akkor már jelentkezett volna, tekintve, hogy eltelt már egy bizonyos idő.
2014. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Mint írtam, én se reagálnék rá ilyen formában. Van, aki igen, de van, aki nem!
2014. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!