Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy csaj véleményét kérem?...

Egy csaj véleményét kérem? Ilyenkor hány napos szabály van?

Figyelt kérdés

Ma voltunk strandra, ottvolt egy csaj szemezgettem vele stb. nemmertem oda menni hozzá, vagyis sosem volt egyedül Hazafelé amikor már szált le oda adtam neki egy zsepi-t amire rávolt írva hogy aranyosnak találtalak , és hogy ismerkedni szeretnék vele + telefonszám+ facebook név ??? Befog jelölni?

Hàny napos szsbàly van ilyenre? Ha nemjelöl be mit csináljak?

Köszönöm előre is a válaszokat?



2014. júl. 19. 07:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7 órakor írtál, hogy ma voltatok strandon. Akkor az tegnap volt? Azért, mert egy nap után nem ugrik a nyakadba, nem kell rá keresztet vetni. Várj még 1-2 napot, ha nem jelöl be, vagy hív fel, akkor hagyd békén, és te se zaklasd.
2014. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Annyit még megér a történet, hogy jelöld be te és irj neki pár kedves szót..azt ha arra se reagál akkor hagyd békén.
2014. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!