Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mekkora esély van...

Szerintetek mekkora esély van arra, hogy valaha is találni is fogok egy olyan lányt, akinek nem a külső, hanem a belső értékek számítanak?

Figyelt kérdés

És nem a külsőmbe, hanem a személyiségembe szeret bele...

Nem mintha bármi szégyellnivalóm is lenne, csak szimplán meguntam már, hogy a legtöbb lánynak a külsőm és a pénzem miatt "kellek".


2014. júl. 20. 02:16
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Én is arra vágyom, hogy találjak egy olyan srácot aki nem csak a külső felszínes dolgok érdeklik és szeretetre vágyik nem csak megdugni akar. Biztos, hogy létezik ilyen lány aki majd szeretni fog csak légy türelmes előbb utóbb meg fogod találni.:)

20/L

2015. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint bizony nem vagyok egyedül a problémával.
2015. jan. 25. 20:27
 23/27 anonim ***** válasza:

21-es.

Először is szia!

Látom egy olyasvalakire vágysz, aki nem csak egy betömni való lyukat keres. Hanem olyasvalakit, aki szeretetre szomjazik. Aki egy társat keres nem pedig csak egy eszközt, amit használhat. Volna kedved ismerkedni? (Persze csak ha lány vagy.) Üdv,25F

2015. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Szerintem ez nem esély, inkább egy kis szerencse és figyelemesség kérdése (pl. hogy észreveszed-e utazáskor a melletted ácsorgó lányt). Ha magamból indulok ki, akkor ez első lépésnél valóban lényeges a külső, de hogy találkozunk-e még, és hogy megszerethetem-e, az attól függ, hogy milyen a természete és hogyan viselkedik velem. Persze az is sokat jelent, hogyan viszonyul más emberekhez, stb... Általában átlátszó tud lenni, ha a külsőd és a kinézeted miatt van veled valaki, és lerí az emberről az is, ha fülig szerelmes. :)

Szerintem nem elhanyagolható a te oldalad sem: hogyan kezeled a párkapcsolataidat, és milyen lányokkal ismerkedsz.

24/L

2015. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy több éves kapcsolat alapulhat jóképűségen és pénzen. Persze, vannak ilyenek, de ha nem vagy Ryan Gosling vagy dollármilliomos, és nem vagy 60 éves 20 éves csajokkal akkor szerintem nem fenyeget túlságosan ez a veszély.


Hagyd, hogy a külsőd és a pénzed megfogja őket, aztán majd felfedezik a belső értékeid.


(( Ha pedig olyan baromi gazdag vagy, hogy letagadhatatlan, egyszer poénból játszd el h csóró vagy mint ashton kutcher a két pasi meg egy kicsibe, vegyél egy ladát, olcsó helyekre vidd randzni, és meséld el milyen volt :DDD))

2015. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
38%
Bárhol találhatsz ilyen nőt, nyugatabbra főleg. Számtalanszor megírták már itt, hogy fényévnyi a különbség a külföldi és a magyar nők között. A magyar nőben sohase bízz meg!
2015. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ez független a nemzetiségtől...
2015. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!