Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ismerkedésnél számít...

Lányok! Ismerkedésnél számít az, hogy 23 évesen a saját kétszobás lakásomban élek? Előny-e? Vagy talán hátrány?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Kitől örökölted? Amúgy, számomra semleges mindaddig, amíg olyan komollyá nem válna a kapcsolat, hogy összeköltözésről lenne szó.
2014. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kerida ***** válasza:
Egy női jótanács: ha komoly párkapcsolatban gondolkozol és életed párját keresed, akkor ez lényegtelen információ. Sőt közölni sem kötelező, hacsak, nem oda viszed huncutkodni a csajt.
2014. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán akkor ha a saját erődből érted el, bár ezt ennyi idősen kétlem. De alapvetően irreleváns.
2014. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előny, mert van hova menni, így azért egyszerűbbek az együttlétek, mintha a szülők a másik szobában, vagy szobát bérelni, stb.
2014. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A négyes az őszinteségéért kap egy zöld kezet.
2014. júl. 21. 09:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm! De nem úgy értettem, hogy ezért tetszik vagy jobban tetszik másoknál. Viszont örülnék neki, hogy ilyen kényelmesen meg lehet oldani az együttléteket :) És sose voltam együtt párommal a "gyerekszobában", szülőkkel a másik szobában, nekem az nem megy :D

4-es

2014. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze. Én is így gondoltam. Nincs gond az ottalvással, a zuhanyzós szexel, a meztelenkedéssel a nappaliban.
2014. júl. 21. 09:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első barátom saját lakásban élt, és így nagyon kényelmesek voltak a dolgok, hogy totál egyedül voltunk nem volt olyan hogy Hopp benyit az anyja vagy valami... Jelenleg nehezen tudom elképzelni hogy a családi házban, még ha külön szobája is van petting legyen pl... Az már olyan furi :D
2014. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előny. Jó ha van, de nem baj ha nincs.
2014. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Termeszetesen elony marcsak egyuttlet szempontjabol is.
2014. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!