Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baratnot szeretnek vegre!...

Baratnot szeretnek vegre! Hol, es hogy tudnek megismerkedni egy szep es okos lannyal?

Figyelt kérdés
Lassan 19 eves vagyok, es meg nem volt baratnom. Kisse zarkozott vagyok, es emiatt nem jarok tarsasagba, igy nem tudok lanyokkal ismerkedni, pedig de szeretnek egy tarsat magam melle, akivel kirandulni, biciklizni mennnenk, ejjeleket filozni kulombozo temakban, vagy epp a fiatalsagunkat kihasznalni.
2014. júl. 21. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Kiránduláshoz, biciklizéshez, filozofáláshoz nem kell barátnő, azt haverokkal, barátokkal is lehet ...

Egyébként meg szép és okos egy paradoxon (vagy azok a leszbik :-P ) ...

2014. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hiába nem vagy társasági embr, attól még mehetsz emberek közelébe. Menj városba, mégpedig olyan helyre, ahol tudod, hogy (elsősorban esténként) sok fiatal ücsörög, "bandázik". Ha egyedül vagy, akkor automatikusan felhívod magadra a figyelmet, emrt szinte mindenki társasággal lófrál ilyenkor.

Semmiképp ne tűnj "nyominak", akinek nem volt kivel lejönnie, hanem vágj kedves, érdeklődő arcot, hogy leszólítson néhány csinos lány. ;)

2014. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt tudsz.

Az itt levő lányok is okosak, meg szépek, csak nem tudnak írni, és nem mernek magukról képet küldeni.

Tudod... nincs önbizalmuk.

2014. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Masodik: Nem tudok emberek koze menni, nem erzem jol magam koztuk. Ha valakivel joba vagyok, ott ilyen gond nincs.
2014. júl. 21. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Menjünk együtt emberek közé! Én azért már inkább társasággal teszem ezt, de régen nem voltam nyuszi egyedül is nyakamba venni a várost. Ha gondolod, elhívlak egy társaságba, csak viseld el őket... Néha gyökér kifelé ismerkedési próbálkozásaink is voltak már, nem sok...
2014. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, hivj el! Csak lehet, hogy nem egy varosban lakunk.
2014. júl. 28. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked kell a farkadra állnod, nem fog senki az ajtódon kopogni
2014. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!