Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátnőt akarok. Nagyon...

Barátnőt akarok. Nagyon kivagyok. Olyat, akivel mindent megbeszélhetek és meghallgathatom őt. Egész estéket beszélhetünk át, órákig összebújunk és csak egymással vagyunk elfoglalva. De miért vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Aranyosat, csajosat, vidámat, kis naivat, szeretetre méltót, lelkitársat, odaadót, szeretőt, barátot. :(

26/F


2014. júl. 21. 17:28
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerencsétlen vagy, hanem valamit rosszul csinálsz. Rendben, hogy te ennyi mindent szeretnél, de vajon adni is tudsz ennyi mindent? Ugyanis nem csak neked vannak "elvárásaid", hanem a másik félnek is. Nézz kicsit magadba, tán benned (is) van a bibi, észre kellene venni a hibákat, azon dolgozni, a jókat meg inkább előtérbe hozni.


Segítek, nem nyafogással lesz barátnőd. Persze, ez a legkönnyebb, másfél percedbe telt kiírni a kérdést, de ha komolyan ezt szeretnéd, szedd már össze magad egy kicsit!

2014. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Nem üzlet, de illik viszonozni a pozitív belső tulajdonságokat a saját ragyogó belsővel...
2014. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
47%

Én meg barátot keresek, de eddig akikkel itt beszélgette minden emberben csalódnom kellett, kezdem elveszíteni a reményt, hogy találhatok magamnak olyan embert aki mindig mellettem van segít és szeret.

L

2014. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
34%
Ne legyetek már ilyen rosszindulatúak a kérdezővel. És ha csak az a baja, h nem tudott beilleszkedni ebbe a felszínes képmutató társadalomba? Nem mindenkinek meg a fenéknyalás csak azért, hogy nője legyen.
2014. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell feneket nyalni, kedves 14-es! Kivéve a kérdezőét, legalábbis ezt várja el, hogy majd a sült galamb szépen a szájába repüljön...
2014. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én nem csak egy nőt, egy puncit akarok. Én azt az embert szeretném megtalálni, akinek még a hibáit is megszeretem. Azt az érzést keresem, amit már jó pár éve nem találok. És egyébként vallom azt, hogy nem szégyen társkeresőt, facebookot, chatet, gyk-t használni társkeresés céljából. Mert mindegy, hogy hol ismerkedsz meg egy hozzád tökéletesen illő emberrel, ha a végén ígyis-úgyis vele leszel.
2014. júl. 21. 17:48
 17/36 anonim ***** válasza:
Ha szépen viselkednél a nőkkel, még igazat is adnék...
2014. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz ismerkedni szerinted?
2014. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
#15 Részben igaz, mivel ez az én fogyatékosságom. Szociális szorongásos zavar.
2014. júl. 21. 17:53
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem üzlet, de ha csak azt várod, hogy ő adjon meg neked mindent, akkor nem fog változni semmi.
2014. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!