Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátnőt akarok. Nagyon...

Barátnőt akarok. Nagyon kivagyok. Olyat, akivel mindent megbeszélhetek és meghallgathatom őt. Egész estéket beszélhetünk át, órákig összebújunk és csak egymással vagyunk elfoglalva. De miért vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Aranyosat, csajosat, vidámat, kis naivat, szeretetre méltót, lelkitársat, odaadót, szeretőt, barátot. :(

26/F


2014. júl. 21. 17:28
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
#29 Mert most ilyen a lelki állapotom, és muszáj volt valahol kiadni. Mivel nincs kinek.
2014. júl. 21. 18:22
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
Amìg vergődsz a nyáladban ne várj csodát, állj a farkadra...
2014. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
#32 Miért kell ilyen undorítóan fogalmazni egyébként?
2014. júl. 21. 19:57
 34/36 anonim válasza:

Azért akarsz boldog, szeretetreméltó aranyos s egy kicsit szétsuort lányt, mert te ennyire pesszimista vagy?

Am... érted ugye?

(S nem bántás!!)

2014. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

Nem tudom, hogy aktuális-e még a téma, de ha igen:


Ha tényleg szociális szorongásos zavarod van, akkor keress fel egy pszichológust, mert ez egy BETEGSÉG! Sajnos ezt nagyon sokan nem értik meg és elintézik annyival, hogy "jaj szedd már össze magad b a z d m e g" (mint ahogy itt a kommentekből is láthatjuk). Valószínűleg történtek veled rossz dolgok a múltban, amiket nem tudsz feldolgozni, igaz?

Én pontosan tudom, hogy ez milyen s z a r érzés, ebből nem lehet egyik pillanatról a másikra kigyógyulni.

A lényeg az, hogy nem szégyen segítséget kérni!

2014. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Én is vágyom már egy barátnőre, de egy lánynak sem kellek a kinézetem miatt.. 20/F
2016. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!