Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha ez veletek történne meg...

Ha ez veletek történne meg mit tennétek, gondolnátok?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresőn rámírt egy pasi, jóképú sportos. Válaszoltam neki, beszélgettünk, annyira bejött meg a stílusa is, annyira normális volt ezt meg is írtam neki. Ezután elárulta, hogy igazából nem az aki a képeken van, meg belinkelte a facebook profilját és meg is jelölt a valós profiljával. Hát kiderült, hogy egy nagyon ronda pasiról van szó. Én persze azonnal letiltottam meg szakítottam vele a kapcsolatot hát azóta is írt, hogy miért meg írta ha a valódi képével ír úgyse válaszolok neki.

Miért kellett ezt tennie, átvernie, csalódást és lelki sebet okoznia nekem? Meg félek is hogy skizofrén, beteg aki majd most zaklatni fog.


2014. júl. 21. 18:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

hát ez szar ügy. én is húznék a búsba

//23F

2014. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
gondolom titokban keresget,,ne bonyolítsd túl..
2014. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
A pasit sajnálom, te meg egy aljas kis liba vagy. Véletlenül sem jut eszedbe, hogy elképzelhető, hogy rendes srác.
2014. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Héékás. Itt a pasi a hunyó. Becsapta a csajt. Aki ekkora lúzer, hogy csak így képes ismerkedni, az egy hatalmas idióta.
2014. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hiába rendes ha nem fog meg a külseje, mert se nem jóképű, se nem sportos, hanem RONDA.
2014. júl. 21. 18:36
 6/26 ASOT ***** válasza:

lehet h próbára tett :)

Amúgy meg mit izgatod magad ezen?? Letiltod és annyi. Gondolom a címedet nem adtad meg neki.


Voltak már akik anyagilag tették próbára a nőket neten, átlagos szakmunkásnak állították be magukat átlagos pár százezres kocsival, átlag keresettel, normálisan is néztek ki, de a nők többsége elutasította őket, mert hát szakmunkás biztos pocsék a pénz meg miegymás.

Aztán amikor megváltoztatták a profilt már nem volt probléma. :)

2014. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

4es válaszoló!

Az igazság hogy előtte megjelölt a valódi profiljával mielőtt ezt a műsort eljátszotta, de olvasás nélkül töröltem a fenébe, kinek kellene egy ronda pasi?

2014. júl. 21. 18:37
 8/26 anonim ***** válasza:
Ronda, hát ronda, ez van, de átvert!
2014. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ha jóképű, sportos lenne és átverne lehet megbocsátanék neki ha cuki, de egy ilyennek?
2014. júl. 21. 18:39
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan koma, ne provokáld tovább a népet!
2014. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!