Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örülnétek Neki vagy Nem ha ez...

Örülnétek Neki vagy Nem ha ez történne? Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Több gyerekes anyuka vagyok és édesanyám el szokott jönni hozzánk néha. Ilyenkor általában vagy a kádat jól kisúrolja, vagy a tűzhelyet, mikrót átsúrolja, konyhaszekrényt átrendezi( pl én nem öntöm át a lisztet, cukrot, sót dobozba és ő befőttes üvegekbe átrakta ezeket) ....

Ti örülnétek ennek és segítségnek vennétek vagy nem tetszene a dolog ?


2013. júl. 9. 18:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a konyhaszekrényt, vagy mást átrendezne annak nem örülnék, a többi egyértelműen segítség.
2013. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is ilyen, és én örülök neki. Csak azért vagyok mérges, mert nem lenne szabad pld. kádat súrolnia a dereka miatt, de nem tudok rá lakatot tenni :) Egyékbént imádom anyukámat, és ő bármit csinálhat a lakásunkban, amit csak akar, felőlem át is rendezhetné az egészet :)
2013. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én is örülök mindig a segítségnek.
2013. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném ha nálam rendezkedne, de szerencsém van mert ilyet soha nem is tenne! Háztartási munkában szokott segíteni.
2013. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Én is örülnék a kád és mikró, tűzhely pucolásnak, de ha kirakná a lisztet stb. befőttes üvegbe, annak nem örülnék, én sem teszem ki, és azért.
2013. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nálunk pld. anyukám nagyon szépen rendbe rakta a fűszereimet, a konyhaszekrényt. Igaz, nem találok meg elsőre dolgokat, de azért általában minden meglesz előbb utóbb. Tegnap pld. olyan búzadarát dobott ki, amiben állítólag volt két kukac... :(
2013. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha belekotnyeleskednek a dolgomba.Bár nekem nem segít anyám semmiben meg szerencsére anyós sem.
2013. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
egy bizonyos pontig örülnék,-de annak már nagyon nem,ha meg sem kérdez,és átrendez bármit is a lakásba..
2013. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A konyhaszekrény átrendezésen kívül,mindent megköszönnék :)
2013. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én nem bánnám, de az én anyám még csak el sem jön hozzánk...pedig fél órás-40perces bkv-útról van szó, jó közlekedéssel:(
2013. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!