Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, milyen érzés, amikor...

Fiúk, milyen érzés, amikor egy titeket elutasitott lány egy sokkal "rosszabb" pasival kerül kapcsolatba, akár 2 év után?

Figyelt kérdés
sokkal rosszabb, értem ezalatt elhizott, ritka bajuszú, vagy 50 kilós vékony pasit.
2014. júl. 21. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
ki tudja mi van neki odalent lehet az anakonda
2014. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bánom, de nevetek hogy milyen szar ízlése van a csajnak..
2014. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 KnightBalazs ***** válasza:
100%
Hát lehet neki van olyan ami benned nincs. Nem csak a külsö létezik ám.
2014. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát figyelj ízlések és pofonok, lehet sokkal jobb volt a jelleme. Egyébként az is lehet, hogy mivel nem tartottad vele a kapcsolatot, neki volt becsülete és nem ment vissza a lerágott csontért.
2014. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én röhögnék rajta egy jót.
2014. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem valami betegség miatt majd te is lefogysz, vagy elhízol aztán eszedbe jut majd ez a kérdés.
2014. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a nő aki ennyire értékeli magát szánalmas...
2014. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 év után én már pont leszarom
2014. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Remélem valami betegség miatt majd te is lefogysz, vagy elhízol aztán eszedbe jut majd ez a kérdés."


nem kell a rosszindulatot keresni. Annak a pasinak úgyis jobb, mint nekem. Csak az illető hölgy azt mondta egyszer, hogy válogatós. Első randin volt csók, megbeszéltük, hogy lesz tovább - csak sosem ért rá. És nem válaszolt, nem irt, én csak sirtam napokon át - hoppá, kapcsolatban lett: egy hónapig. Ez volt két éve.

És inkább úgy gondolom, hogy csak "be kellett érnie valakivel"

2014. júl. 21. 21:05
 10/10 anonim válasza:
én 50 kilós vékony pasi vagyok és nem rég hagyott el a csajom egy magas ronda gyerekért, nem értem mit eszik benne, holott nekem folytn áradozott milyen helyes srác vagyok, erre összejött egy ronda nagyon magas fiúval
2014. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!