Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy csaj. Rá is írtam...

Tetszik egy csaj. Rá is írtam fb-n de úgy veszem észre, hogy nem akar beszélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nah szóval rá írtam fb-n... Néha tényleg az jön le,hogy nem érdeklem. Ha nem kérdezek semmit akkor semmit sem ír... Egyszer le léptem enni aztán ő is le lépett.Mire vissza tértem már nem volt... Mondtam,hogy írjon,ha lesz ha szeretne... Aztán meg nézte majd nem írt... Ez két hete volt... Igyekszem magamat adni és kedves lenni... De nem értem:/ Személyesen nem tudunk sajna mert szünet van és nem is tudom,hogy hol lakik... Tudnátok segíteni?

2014. jún. 17. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd ,eg bari őit , hogy hol lakik. De ha nem érdekel téged akkor nincs mit tenned.
2014. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elég egyértelmű, hogy nem szeretne
2014. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
velem is volt már ilyen beszéltem vele háromszor, utána felejtős
2014. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán próbálj egy másikra ráírni, aki még tetszik ... vagy 20 másikra ... nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb meg tudod farkalni valamelyiket.
2014. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm :D Most már eljutottunk odáig,hogy fent van,de nem nézi meg az üzit és nem is válaszol :/
2014. jún. 17. 22:13
 6/6 anonim válasza:
És mi lenne akkor, kedves kérdező, ha nem azon a nyomorult facebookon próbálnád meghódítani? Az még nem is jutott eszedbe, hogy azért nem nyit feléd, mert a facebookot rohadtul személytelennek tartja? Szerinted 30 éve, amikor még számítógép is alig volt, az emberek hogyan teremtettek kapcsolatokat? Kérdezd meg valamelyik barátnőjét, hogy hol lakik, keresd meg, küzdjél érte. Vagy ne adj isten várd ki a szünet végét, és beszélj vele normálisan!
2014. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!