Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Számotokra mennyire...

Lányok! Számotokra mennyire fontos, hogy egy férfi mit dolgozik?

Figyelt kérdés
A sztori a következő: Az egyik barátom, Géza régóta nőtlen. Én személy szerint elégedett vagyok a magán/szexuális életemmel. Géza mindig azt mondja: "Könnyű neked... Gépészmérnök vagy, tele vagy pénzzel, meglátják a Mercedesed slusszkulcsát és már nedvesek." Nem értek vele egyet. Azt gondolom, hogy ezek a tényezők (jó állás, jó fizetés, Mercedes C220) csak egy plusz, de nem minden. Igaz, hogy viszonylag sokat költök a megjelenésemre, de sok egészen cool-an kinéző srácot ismerek, akik nem bővelkednek nagy vagyonba. Szerintem a barátom egyszerűen belülről negatív. Nem meri megszólítani a lányokat, ha még is ráveszi magát nagy nehezen, akkor is mindig szomorúan/lelkesedés nélkül mesél a munkájáról (asztalos). Egyszerűen nincs önbizalma, ha pedig ezt mondom neki -egy számára sikertelen- party után akkor csak ezt mondja: Mercedessel, mérnökként könnyű. Egyedül abban értek vele, hogy a munkám során mindig óriási magabiztosságra volt szükségem, ezért is léptettek elő elég gyakran (1,5 évig voltam gépészeti üzemvezető). Na, de végülis a lényeg: Szerintem Mercedes és jó állás nélkül is lehet vki sikeres a nőknél. Csupán vonzó, magabiztos hozzáállás szükséges. Vélemények? Előre is köszönöm.

2014. júl. 22. 22:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor a foglalkozás, vagy a pénz számít-e? Mi a kérdés? Mert a kettő nem ugyanaz... Ha becsületesen dolgozik, vannak céljai, tesz érte, van egy korrekt jövőképe, akkor igen, számomra ez imponál, és ehhez sem milliók, sem Merci nem kell. Csak egy felnőtt, dolgos férfi :)
2014. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Egyaránt. Általában a pénz és a jó állás összefügg, de nem minden esetben. Pl.: Fogorvos - sok pénz, nagyszerű mérnök - uaz., jó ügyvéd uaz. Igen, én is így gondolom. A céltudatosság, az elhivatottság egy nagyon fontos tulajdonság.
2014. júl. 22. 22:04
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy ügyes asztalos is tud annyit keresni mint egy mérnök, sőt. És tényleg nem kell ahhoz sok pénz, hogy valaki sikeres legyen a nőknél (mondjuk lehet, hogy megkönnyíti a dolgot egyeseknél)
2014. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
most magadat fényezed gépészmerci, vagy a Gézut fikázod?
2014. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem. Épp ellenkezőleg. Végig azt hangsúlyoztam a mondani valómba, hogy az anyagi helyzettől függetlenül bárki lehet sikeres az ellenkező nemnél. Csupán véleményt kértem a helyzettel kapcsolatban, hogy még is egy egészséges nő, hogy viszonyul a helyzethez. (Megnyugtatlak... nem vagyok akkora nagyágyú, hogy Magyarországon összekaparjak egy Mercire valót.... két évet töltöttem Stuttgartban a Mercedes-Benznél. Igen elég szégyen, hogy a magyar szakembereket csak külföldön fizetik meg jól, illetve sokan csak ott kapnak állást). Gézát nem fikázom, gyerekkorom óta a legjobb barátom.
2014. júl. 23. 08:03
 6/23 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. A barátod meg van keseredve, azért nincs nője.
2014. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Számomra nem fontos a pénz. Engem kimondottan zavar, ha a pasinak jóval több pénze van mint nekem. Hajlamosak arra, hogy úgymond meg akarjanak venni kilóra. Én ezt nem tűröm. Önálló nő vagyok, dolgozom, de akarjon lekenyerezni.

Gézának csak a megfelelő nőt kell megtalálnia.

Lehet valakinek Mercije, sok pénze, ha nem magát az embert szeretik, csak a pénztárcáját. Ha jön egy gazdagabb, már ott is hagyta az "olyan" nő.


Viszont, ha Géza megtalálja a megfelelő nőt, akkor az nagyobb valószínűséggel az embert látja, szereti és nem a pénztárcáját.

Azonban Gézának is figyelnie kell, hogy eleve milyen környezetben keresgél, hiába csorgatja a nyálát a plázacicákért, műnőkért, nagy részük a pénztárcára megy (kivételek azért vannak). Megnyugtatásként: szép nőt, mindenhol találni.

2014. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Koromnál fogva mondom, egy korban hozzám illő férfinek legyen egzisztenciája (saját lakás, valamilyen autó, és normális munkahelye), és ennyi. A legkevésbé sem érdekel, hogy suzuki vagy merci, csak guruljon. Ha képes eltartani magát normálisan, és nem csak a siránkozást hallgatom, ennyire érdekel a pénz.

A nők-vagyon dologról meg az a véleményem, aki cicababát akar, az költsön rá, de az érdekkapcsolat, nem igazi partnerség, de ne is sírjon, hogy a nője a pénzre megy.

Ha beéri egy átlagos nővel, aki nem műkörömmel meg szolival hódít, hanem farmerben megy vásárolni, de ha olyan alkalom van, szépen fel tud öltözni, sminkelni, miegyéb, aki korban hozzá illik, partner és társ, rendelkezik némi agyvelővel, és saját személyiséggel, akkor találni fog.

Ha férfi volnék, jól megcsinálnám a buta libákat, aki képes egy kulcsra beindulni, de társként kéne a fenének. Én szegény vagyok, az is maradok, amíg élek, de egy pasi sem kapott meg soha csak azért, mert több a pénze. Ha farmerben nem tetszem, nem fogja meglátni a nőcis, "szép ruhás" énemet sem. Ennyit a külsőségekről.

Az asztalos meg talán nyissa ki a szemét, hány olyan nő van, aki szereti a frissen gyalult fa illatát:)

2014. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#6. Köszönöm a véleményed. Egyet értek. Ment a zöld kéz.


#7. Valamiben hasonlítunk. Engem is furán érintene, ha egy nő jóval többet keresne, esetleg ő tartana el. Lekenyerezni/felvágni csúnya dolog szerintem, és nem cool. Hogy egy példával éljek: Ha egy srác azt mondja a szórakozó helyen: "Hé, látod azt a Mercedest ott a parkolóba?! Na, az az enyém, 13 millióért vettem. " Ez a saját véleményem szerint, egyszerű primitívség. Nem pénzre hajtó nő nem folytatja a beszélgetést. Viszont, hogy ha a saját példámat hozzam fel,ez egyedül úgy lehet cool, ha a nő már erősen vonzódik a férfihez. Személyes: Megszereztem a személyiségem segítségével a hölgy számát egy szórakozóhelyen. A 2. randi után megtörtént a szex. Nálam aludt. Későn keltünk relative. Elkésett volna a munkájából, ha nem ajánlom fel, hogy haza viszem, majd elviszem a melóba (a tömegközlekedés helyett). Sokkal menőbb, coolabb volt a téma, úgy, hogy csak akkor tudta meg/és ült bele a az autómba, amikor már a személyiségem miatt vonzódott hozzám. Azóta is barátok vagyunk. A hölgy mellesleg jogász hallgató volt, többször is segítettünk már egymásnak... vagy az autójával volt gond, vagy nekem kellett joggal kapcsolatos infó. Elnézést a hosszú példáért, de örülök, hogy egy értelmes, önálló nő válaszolt a kérdésemre. Amit mondtam már, a vagyon egy jó kiegészítő, de egy kiegészítő nem helyettesíti a ruhát, hogy egy átvitt példával éljek! :) Igen, jobb lenne, ha esetleg tanfolyamokon, kurzusokon ismerkedne értelmes, nem pláza cica (kivétel van.) lányokkal ismerkedne.


#8 Egyetértek, egy 25+/30+ (én 28 vagyok) férfinak legyen életstílusa, megjelenése, autója esetleg lakása is. Beszélgettem egy férjes nővel még régebben. Azt mondta, hogy nagyon utálja, hogy a férje minden reggel úgy megy el a munkájába, hogy utálja. ("Szerencsére" már Németországba élnek, a férje pedig szereti a szakmabeli, jól fizető munkáját (lakatos a férj)). Egyetértünk következő dologba is. Ha egy férfi csak/első sorban a külsőségek alapján vonzódik a nő miatt akkor az már régen rossz. Másrészt nem értem a férfiak egy részét... Szerintem egy nő igazán lehet szexis és elbűvölő egy jól megválasztott farmerben is. Nőcis, kiöltözött ruhában végképp! Mellesleg én is imádom a frissen gyalult fa illatát a gépolaj mellett :) Köszönöm neked is a részletes, igényes választ!

2014. júl. 24. 16:54
 10/23 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Én is köszönöm:) Végre egy értelmes kérdés, és értekezés.

Idősebb vagyok egy tízessel, de nem érzem magam öregnek, és nemrég voltak a húszas éveim, amit leírtam, igaz most is, és 18, 28 éves koromban is ilyen voltam. Inkább a sportos-kényelmes-praktikus vonalat képviselem, néha bringával megyek vásárolni hátizsákkal, és nem érzem magam kevésbé nőcisnek, mint az, aki tűsarkúban áll a kasszánál.

Nemrég voltam egy rendezvényen, jól kicsíptem magam, aki ismer amúgy, el volt ájulva, hogy ilyen is tudok lenni. Tudok, miért ne tudnék? Nem utálom az alapból nőiesebb nőket, csak nekem rohangálva így praktikusabb.

Manapság túl sok a külsőség, az igényesség nem baj, de azért egyensúly kell. Ha ismerkednék, még előnyben is lenne nálam az asztalos munka, érdekelne a műhely, a bútorok, érdekes, veled alapból nem kezdenék, zavarna, hogy jóval több a pénzed, olyan kis semminek érezném magam melletted:D (most nyilván kort félretéve).

2014. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!