Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az normális, ha egy 29 éves...

Az normális, ha egy 29 éves férfi nem meri megmutatni az érzelmesebb oldalát, mert fél, hogy újra belerúgnak, kihasználják, átverik?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen oldala is, amibe egy-egy pillanatra már engedett betekintést adni, nagyon édes tud lenni, de sajnos rögtön visszatér a rideg, tartózkodó magatartásához.


Volt egy hároméves kapcsolata, végig hülyének volt nézve, végig hazudtak neki, kihasználták érzelmileg, mert szerelmes volt. Öt évig nyögte a lábadozást, elidegenedett a nőktől. Aztán összehozta a sors egy újabb lánnyal, ugyanaz a történet annyi különbséggel, hogy ez csak egy évig tartott, s ennek már másfél éve. Újra kihasználták.


Itt jövök a képbe: megismertem, tetszik a határozottsága, az őszintesége, s egy-egy apró elkapott pillanatban beleláthattam a lelkébe is, egy érzelmes, odaadó, önzetlen, nagyszerű pasi, aki a fél veséjét adná annak, akit szeret. DE! Nem akarja, hogy a maga köré bástyázott falat bárki is megmássza.


Lányok, voltatok már hasonló helyzetben? Mi lett a vége? Sikerrel jártatok végül?


2014. júl. 23. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Gáz és a srác lelkileg infantilis. Túl kell lépnünk a csalódásainkon. Pláne ennyi idősen. Semmi jót ne várj.
2014. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, csak egy kicsit fiatalabb vagyok, de a többi szám stimmel. A helyzetet személyesen átélem, ezért nem feltétlenül releváns a véleményem, de szerintem normális, nem hiányzik még egy pofon, a vége meg mindig az(ez persze nem azt jelenti, hogy nincs értelme kapcsolatban lenni, csak hogy nem ringatom magam abba a hitbe, hogy jó vége lesz, gondolom ő is így van vele).
2014. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megítélni, hogy normális-e vagy sem, de kétségtelenül egy jó taktika arra, hogy az ember elkerülje az újabb pofonokat. Úgyhogy megértem. Amúgy sem praktikus dolog túl érzelmesnek, szerelmesnek lenni (akár fiú, akár lány az illető), mert annak csak fájdalom és szívás lehet a vége, és az ember csak elveszíti a dolgok fölött az irányítást. Sokan próbálják szándékosan elkerülni a szerelmet, csak hát nem mindig sikerül...
2014. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismertem ilyet.

Semmi jó vége nem lett...

2014. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Óóó, a klasszikus. Szerintem sikerülhet azt a falat ledönteni, csak kérdés, hogy akarsz-e mögé látni valójában. Amúgy az emberek 90%-a sose lép túl a pofonokon és a csalódásokon, csak máshogy ütközik ki rajtuk.
2014. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

lefordítva-

normális az,ha egy felnőtt férfi nem tud kiállni magáért,nem tudja felvállalni magát és a kapcsolataiban sem képes kontroll tartani?

Ku-rvára nem normális.

és ha ugyanez megismétlődött,akkor azt is jelenti,hogy fejlődésre képtelen nem tanult a leckéből.


könnyű a dolgod,mert az ilyet egy kis figyelemmel kenyérre lehet kenni,gyorsan megtörik.

2014. aug. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!