Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért ilyen gonoszak,...

A lányok miért ilyen gonoszak, szívtelenek, miért van bennük ez a meg kell bántanom és tönkre kell tennem lelkileg a fiút, aki ismerkedni akar velem viselkedés?

Figyelt kérdés
Komolyan én már ezért nem hiszem, hogy létezik rendes lány, pedig régen erre gondoltam. Szinte mind csak bántani tud lelkileg. Mintha ők ilyen érzéketlenek lennének meg mindig csak magas fiúval jönnek amúgy össze, még, ha ronda akkor is inkább magas legyen, alacsonya az senkinek sem kell, nekem az jött le. Lehet azért is bántanak, mert alacsony vagyok és nem valami magas állat, akkor talán jobban tisztelnének vagy mi?

2014. júl. 23. 12:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Rendes lány is vissza fog utasítani ha nem tetszel neki.

Magas, jó arcú srácokra jönnek be nekik, te pedig leírásod alapján ennek az ellentéte vagy.

2014. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11-es, nekem abszolut nem jönnek be a magas fiúk, én jobban szeretem ha kb. 165-től max.175-ig, ha ettől magasabb akkor nekem az már tul magas.
2014. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nem tudom te milyen lányokkal ismerkedsz de rosszakat fogtál ki :) én nagyon kedves lányokkal ismerkedem csak :)


21F

2014. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Ne csodálkozz, ha ilyen szánalmasan viselkedsz! Meg mi az, hogy "magas állat"? :D
2014. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nyugi a normális lányoknál nem az számít hogy nem vagy egy égimeszelő. ;-)

14/L

2014. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A lányok utálnak engemet és nem akarnak barátkozni velem. Mindegyik lány viszautasit engemet meg letiltanak minden honnan és ez nagyon fáj nekem. Hogyha egy lány letilt engem vagy viszautasit nagyon roszul leszek hogy nem tudok lábra álni és nagyon fájni fog a hasam is.Megkérem nagyon szépen lányok barátkozatok velem és legyetek nagyon kedvesek velem.
2021. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!