Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti örültök, ha spontán...

Lányok! Ti örültök, ha spontán odajön egy fiú hozzáok beszélni?

Figyelt kérdés

Előtte semmi szemezés ( nem veszitek észre/ nem látjátok) , csak odajön egy fiú, és beszél veletek. Mindegy, hogy néz ki, de maga a cselekménynek örültök.


Vagy ha jóképű, igen, de ha nem, akkor nem.



2014. júl. 23. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Na a sok álszent királylány összegyűlt... :-D Ha nem nézel ki elég jól, kedves kérdező, akkor lehetsz bármilyen udvarias, vagy kedves, a nők 99 százaléka porig fog alázni.
2014. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
soha nem aláznék porig senkit, szerintem bátor lenne, hogy odamenne egy fiú egy lányhoz
2014. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Általában nem örülök neki, mert mindig erősen gondolkodom vmin, v álmodozom és nem szeretem, ha megzavarnak, mert olyankor nem is nagyon tudok mit válaszolni.
2014. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Engem még közvetlenül durván nem küldött el senki, de persze a barátom van és hasonló előre "bekészített" vagy valós szöveget, azt hallottam már párszor. Viszont mikor megadják a nevüket, majd Te fel próbálod velük venni a kapcsolatot pl. fészen, és már nincs meg szemtől szemben kapcsolat, akkor eléggé elítélhető módon szoktak viselkedni: bejelölöd Őket, visszajelölnek, megnéznek, majd egyből törölnek (teljesen ok nélkül, a kis kukkolók xD). Vagy Írsz nekik üzenetet, vicceset, normálisat, látszik, hogy olvasták, de annyit nem tudnak mondani, hogy bocsi de nem.

Ezek után van értelme az egójukat növelni egy ilyen tettel, hát kétlem.

2014. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos és bátor dolog! Mindenképpen beszélgetnék vele, ha nem bunkó vagy ittas... De amúgy miért kergetném el? :) Volt már ilyen eset, és aki eljutott odáig, hogy megmondtam a nevemet és bejeölt.. Nos mindegyikkel beszélgettem utána is.. :) Sőt mai napig van olyan fiatalember, alivel sokat levelezek, bár a kapcsolat nem alakult ki... Ennyi :) Nem tudom miért hiszika. Apasik, hogy harapunk? Pedig igazándiból sokunk örül az ilyen bátor féfinak! ;) Ha van esze, sármja, magabiztossága, bátorsága.. Nos akkor baj nem lehet a külsővel sem... :D
2014. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!