Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini lányok, ha távolról...

Tini lányok, ha távolról néztek egy fiút az mit jelent, ilyenkor mire gondoltok és miért is néztek egy idegen fiút távolról több másodpercig akár?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet mert rövidlátók szemüveg nélkül, mert az meg ciki.
2014. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert rohadtul tetszik! :$
2014. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem az emberek általában maguk elé néznek. Több lehetőség is van, mindenki más miatt nézi a másikat. Mert tetszik neki/ furcsának tartja/ nevetségesnek tartja/ nem tud másmerre nézni.
2014. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azért mert tetszik utána meg arra gondolok hogy jaj nehogy rám nézzenxd Mikor rám néz utána azon gondolkozok hogy most azért nézett rám mert tetszem neki vagy mert csunya vagyok xd
2014. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés,lányok ezt élvezik?
2014. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos én akkor mosolyogtam srácra, mikor már azelőtt kiszúrtam, hogy ő akár a létezésemről is tudott volna. Magyarul tetszett. Mást nem szoktam bámulni. Őt se akartam, de hát nem jött össze:)
2014. júl. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FlowerLove válasza:
Mert valamilyen módon felkelti az érdeklődésemet/Nem tudok hová nézni
2015. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!