Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek volt már olyan...

Sulek Péter kérdése:

Lányok! Nektek volt már olyan az életetekben, hogy egy idegen pasi leszólított titeket?

Figyelt kérdés
pl fagyizni vagy koktélozni, és nyilvánt több is lett a dologból de csak egyéjszaka vagy délután :) volt már ilyen? vagy belemennétek? vágynátok rá?
2014. júl. 3. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Jössz fagyizni?
2014. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Olyan volt, hogy leszólított egy full idegen, és fagyiztunk, de volt olyan is, aki már az elején közölte finoman, hogy csak egy éjszaka lenne. Utóbbiba nem mentem bele.
2014. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, volt nem is egyszer......általában csak azt mondták, hogy tetszem nekik és meg szeretnének ismerni.

Elhívtak vacsizni és nem titkolták ama szándékukat, hogy utána vízszintes helyzetben is tovább folytatnák az ismerkedést....udvariasan visszautasítottam, mert akkor még volt párom, de most, hogy nincs, már nem biztos, hogy ugyanazt mondanám :)

2014. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó...szóval téged egy vacsi után már meg is lehet dönteni?
2014. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy srác számára korrekt, hogy egy vacsi után megdöntsön egy lányt, akkor a lánynak miért lenne baj, ha egy vacsi után befekszik valaki alá. Ne legyünk álszentek, ahogy egy pasi is imádja a potya szexet, egy nő miért ne imádná ugyanúgy?
2014. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

#4:

Tanulj meg szöveget értelmezni, azt javaslom.

Az, hogy "nem biztos, hogy ugyanazt mondanám", az feltételek, körülmények, helyzetek, férfiak, stb. függvénye. Majd amikor azt olvasod, hogy most már szó nélkül belemennék, akkor talán helytálló lesz eme igencsak elhamarkodott megjegyzésed :) #3

2014. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt már hogy leszólítottak, de mindig mindenkit visszautasítottam udvariasan, mert félek az emberektől.

Ismerkedni csak baráti körön keresztül szoktam. Ha olyannal ismerkedek, akiben megbíznak a barátaim az nekem egyfajta nyugalmat jelent.

2014. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan volt többször, hogy leszólított valaki - mint viszonylag rövid idő alatt kiderült - ilyen szándékkal (itthon is és külföldön is) de soha nem lett több hosszabb-rövidebb beszélgetésnél.


Nem vágyom egyéjszakás kalandokra, több októl sem. De ha két felnőtt ember szabad akaratából úgy dönt, hogy belmegy ilyenbe, nem ítélem el őket, és nagyon nevetségesnek és képmutatónak tartom a kettős mércét ilyen szempontból, mármint hogy más megítélés alá essen férfiak és nő esetében.

2014. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-essel egyezik a viselkedésem, a 8-assal meg a felfogásom. Szólítottak már le többször is, de nem mentem bele semmibe, bizalmatlan vagyok. Viszont nem mindenki ilyen, ha másoknak jól esik az egyéjszakás hát egészségükre.
2014. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen. De amúgy örülnék neki.
2014. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!