Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt harmadik nemű...

Vannak itt harmadik nemű emberek? (Nem transzneműek! )

Figyelt kérdés
Azonkívül nem is lányos fiúkra vagy fiús lányokra gondolok!!!
2014. júl. 25. 21:28
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ha körbenézel a nemzetközi transzneműséggel foglalkozó szakemberek között és a hozzájuk kapcsolódó szervezeteknél látni fogod hogy a nem bináris nemek is lassan elismerést kapnak. Nem vagyunk sokan és csak az elmúlt pár évtizedben indult meg a közösségünk szervezése(nemzetközi szinten, főleg USA). Kedves kérdező, a kérdésből nem derült ki számomra egyértelműen, hogy a különböző interszex kondíciókkal rendelkező emberekre (régi elavult kifejezéssel élve "hermafrodita" ) vagy a nem bináris nemű transz emberekre gondolsz

8-as Remélem rendben mennek a dolgaid és jól ment a transitioning. Én afab vagyok, agender vagy semleges nemű(assigned female at birth, tehát "lány testbe születtem" bár én ezt a kifejezést nagyon nem szeretem használni) és jó látni más harmadik vagy semleges nemű embereket.

2014. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!