Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most miért kerül látványosan...

Most miért kerül látványosan a fiú "barátom"?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, kicsit éretlennek mondanak a koromhoz képest, szal bocsi ha nem értem :)


egyszer egy fiúbarátom elmondta, hogy többet tudna elképzelni. Talán énis elkezdtem valahogy közeledni hozzá, nem tudom. De végülis rájöttem, hogy nem tudok többet érezni, nem "ugrik ki a szivem". Látszott rajta, hogy rosszul érte, de végülis megmaradt a jó viszony. Talán voltak még jelei, hogy "nem adta fel".

Mondtam is neki, hogy sajnálom, hogy igy van, valakivel én gondoltam komolyan, és az meg csak ágyszomszédot akart, forditva is igy alakult. Most lenne valaki, csak nem itt lakik - még mindig jó volt minden vele, pl hazakisért.

De pár hete tényleg összejöttünk azzal a pasival, és látta (buliban). Azóta valahogy más lett. Puszi, szia, ennyi van, nem beszélgetünk. Kértem, táncoljunk - fáradt, de nemsokkal utána mással nem. Elmegy mellettem, tehát egyszerűen: leszar. Legalábbis ahhoz képest, amiket idáig csinált: utánam jött, virágot hozott, mindig beszélgettünk. Most meg leszar. (csak az i-re az teszi fel a pontot, hogy a jelenlegi barátomnál nem látom azt a "szenvedélyt", vagy hogy is mondjam)


Miért van ez? Most haragszik? :S


2014. júl. 26. 03:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem homályos a sztori. Milyen pasival jöttél össze?
2014. júl. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az újjal, akit nemrég ismertem meg. Akiről beszéltem, aki megsértődött, őt már egy éve ismerem.
2014. júl. 26. 03:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, haragszik.

én is voltam hasonló helyzetben, mint a te fiúbarátod, elmondom, nagyon szar, amikor azt látod hogy veled milyen jól elvan, állítólag, és te szeretnél is többet, de nem, ő inkább összejön egy paraszt sráccal, akinek kb. csak kú rásra kell, aztán ha vége, akkor elkezd keresni, mert majd a barát segít rajta, és így is van egy darabig. csak aztán már nem lehet ezt bírni egy idő után, hogy csak vigasztalni vagyok jó, és még azt is csak mint barát.

szóval az, hogy fiú és lány között létrejöhet csak barátság, ezt meg cáfolnám, mert az egyik mindig többet akar, a másik meg csak nagyritkán akarja szintén azt, általában szarabb annak, aki jobban szeret.

2014. júl. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, haragszik.Szívét, lelkét kiteszi érted, te meg összejössz az első sráccal aki az utadba akad.
2014. júl. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt velem is eljátszotta egyszer egy hölgy, akit teljes szívemből szerettem.

Tipikus esete annak, hogy én, a herceg fehér lovon hódítanék, de Nektek csak a sötét paraszt kell.


Ezt elrontottad, szegény fiú. Remélem, benő a feje lágya, és nem kerget olyan vonatot, ami soha nem veszi fel.

2014. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Ki mondta, hogy bunkó a barátja? Miért kell mindig a saját negatív tapasztalataitokból kiindulni? Amúgy meg a lány szeretné fenntartani a barátságot, a fiú az, aki visszavonulót fúj, szóval nem a lány hanyagol.


A fiú szeret téged, de könnyebb neki úgy elfelejteni, hogy kerül téged. Ez érthető, fogadd el, beszéld meg vele, hogy később, amikor már túl van rajtad keressen meg megint, mert fontos számodra a társasága.

Bár a mondandódból az is érződik, hogy a figyelme hiányzik, ezen mindenképp próbálj meg túl lépni. Ha a mostani barátoddal nem stimmel minden, akkor vele is beszélj. Szerintem gondolkodj egy kicsit azon, hogy mit/kit akarsz, meg hogy hogyan, mert úgy látom, hogy eléggé sok minden kavarog most a fejedben, és te sem tudod pontosan, hogy mi is a baj.

2014. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
gondoljátok? Azt hittem, elfogadta...
2014. júl. 27. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadta, de ez nem azt jelenti, hogy akkor megnyom egy gombot, és minden érzelem eltűnik belőle egy pillanat alatt. Ehhez idő kell, és néha nem is kevés.
2014. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!