Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Valaki valamerre egy...

Csajok! Valaki valamerre egy spontán program még így nyáron? 21f

Figyelt kérdés
vmerre elmenni egy hétvégén vhová vagy ilyesmire gondoltam, egyelőre abból álla nyaram h elrendeztem a dolgaimat(volt bőven) majd mostanában minden este csavargok a városban,de lehet kellene valami mást is csinálni,mert ősztől megint nincs megállás.. Szóval aki hasonlóan van az írjon!Autó van.. félősök és akiknek az a nyár h végig számítógépezik,azok inkább ne írjanak,mert rohadt unalmasak tudnak lenni.

2014. júl. 26. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen programok érdekelnek? Merrefelé laksz?
2014. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bezzeg te nagyon izgalmas ember lehetsz, ha élőben még egy ismerősöd sincs, akivel el tudnál menni valahova. :D
2014. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De legalább van pénzem meg saját kocsim 21 évesen,szóval vannak lehetőségeim is ;) Hát igen vagy sok barátja van valakinek vagy anyagi dolgai.. A kettő együtt elég ritka, minden esetre én tudatosan válaszottam ezt az utat ;)
2014. júl. 26. 11:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt a hülye dumát. :D

Akinek minimálisan is jó munkája van, annak van ideje is, pénze is = van élete (barátai, párja, hobbija..) és vannak anyagi dolgai is.

Vagy te valahol a Tiszán-túl élsz? Mert ott elhiszem hogy olyan nagy dolog ez 21 évesen... :)

2014. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyetemre járok és nem dolgozok. Nagyon el tudják rontani ezt az oldalt a magad fajta 'köz sincs a kérdéshez' 'válaszadók' akik magukat jópofának tartják,meg nem bírják megállni h ne szóljanak hozzá olyan kérdéshez,amivel köszönő viszonyba sincsenek. Ez a 'Tiszán túlon laksz' ez azt hiszen kellően tükrözi az intelligencia szintedet és műveltségedet.


Én elhiszem h szokatlan ha itt valaki,valami valós dolgot akar csinálni és nem modnjuk 'szexchatelni' vagy 'küldj képet a .-ról' de, az ember talán hiszi h nem mindenki ilyen sötét itt.

2014. júl. 26. 11:59
 6/11 A kérdező kommentje:

' az ilyen hozzád hasonló hülyegyerekeknek szoktam felájánlani hogy ugyan igazoljon már vissza fb-on és nézzük meg kinek nincs élete.. Hát nem kell mondanom,hogy egy se szokott belemenni , szóval pontosan ismerem a fajtádat. Amúgy ha adsz telefefonszámot,akkor szívesen fel is hívlak és előadhatod magad, biztos ott is ilyen nagy ember vagy mint itt név nélkül.'



Csak h azért lássák mások is,h nem mindenki ilyen arctalan vitéz itt,mint a legtöbb ilyen élettelen.. ;)

2014. júl. 26. 12:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Most nagyon megkaptam. Ma már nem is eszem. :(
2014. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Látom nagyon rátapintottam egy fájó pontodra... :D Amúgy előbb még a "fészbúkon" éltem, most meg hogy visszajelölhetlek, hogy meglássuk kinek nincs élete.

Most akkor melyik? :) Ja tényleg mindkettő én vagyok.

Meg előbb még én vagyok a hisztis ...., most meg te hisztizel itt nekem. És persze név nélkül.


Ha visszaigazolni kéne, akkor valószínűleg előbb a másiknak a nevét akarod. Egyértelmű, hogy nem adják meg, mert nem hülyék. Tudod visszaélések lehetnek. Ahogy a telefonszámmal is. Nincs kedvem miattad lecserélni egyik számomat sem, mivel látom nagyon ráérsz, szóval ki tudja... De tőlem úgy is veheted, hogy megijedtem, hiszen biztos fészbúkon meg telefonon keresztül is nagyon bántani tudnál. Nem is tudom hogyan képzelted ezt el egyáltalán. :D Bejelölsz fészbúkon és megnézed a képeimet? Meg én a tiédet? Attól mindketten előrébb leszünk. Vagy telefonon elmondod, hogy gyökér 17 éves vagyok? Igen, arra is pont kíváncsi vagyok.

Amúgy ennél még az is jobb duma, hogy akkor találkozzunk élőben. Még az is ijesztőbb :D

És nem azért nem jelölnek vissza szerintem mások sem, mert megijednek, hanem mert simán leszarnak. Te idegeskedsz, ők meg jól kiröhögnek. Megéri?

2014. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, ebből kiderült, hogy te még fészbúkon is vissza mersz jelölni, sőt mi több, még telefonon is fel mersz hívni bárkit. Most szerintem sokan megijedtek. :D
2014. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló szólt érdemben a kérdéshez (vagyis érdeklődött), és ő nem kap választ tőled. Mondd csak 21/f te jó nyári programnak találod a másokkal való civakodást gyakorin? :D
2014. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!