Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért derül ki szinte minden...

Miért derül ki szinte minden csajról egyéjszakás 1 hónap útán? Mit csinálók rosszul? 21 Fiú

Figyelt kérdés
Szóval én egy átlagos 21 éves srác vagyok és tényleg nem értem hova csöppentem. Mindig eljátszák előttem a szüzet meg ilyenek. És most tegnap barátom pultos és ex barátnőmet mindig más srácal látja hétvégén. Ez még semmi 17 éves lányokat 30-40 éves csávókal látok! Miért van enyi alkalmi, én 21 évesen sose vettem részt alkalmi szexben, ezek meg rájuk mászik egy részeg és már mennek is! Miért csalódok folyton? Szinte az összes nőt lehet vinni, anyira elegem van már! Nők 70/80% Simám kapásból vihatő , biztos van kivétel de hát én azokat sose találom meg. Most is egyedülálló vagyok anyira csalodtam.
2014. júl. 26. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Túl merev vagy. Miért baj, ha valakinek van egyéjszakása?
2014. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért mert én egy normális kapcsolatra vágyom. De félek hogy megcsal + azért mert ilyen esetekbe folyton szorongok.6 éve van szorongásom és elbizonytalanodok. Nem tudok megbízni benne többé! Söt már senkiben se tudok megbízni. Nem az a gond hogy van egyéjszakása hanem azt hogy kapcsolatban is megteszi megcsalásra értem én ezt.
2014. júl. 26. 12:33
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert ribikkel ismerkedsz. Ismerkedj rendes lányokkal, a barátnőm 17 és még szűz(bár már nem sokáig:P).
2014. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez néha azt jelenti, hogy visszafogottabb lányoknál kell próbálkozni nem annál aki egyből tetszik, ha a belső passzol az idővel megszépíti a szemedben.

A lányokra is vonatkozik, ők is az izomagyú, jóképű herceget akarják, aki száz másik lányt megkaphat és meg is kap.

2014. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De nem ismerkedek Ribikal egyik se öltözködik Ribisen!

Ö volt akit tegnap más csávóval láttam.

[link]

Szerintetek ö Ribinek nézz ki ?


És ö ?

[link]


Mindegyik azt mondta nem Ribi!

2014. júl. 26. 12:49
 6/14 A kérdező kommentje:
Mind a 2 16 éves amúgy!
2014. júl. 26. 12:49
 7/14 anonim ***** válasza:

21 évesen minek 16 évesekkel ismerkedsz? Mit vársz tőlük? Nyilván nem akarnak még komoly kapcsolatot.


Egyébként meg attól, hogy valakinek volt már része egyéjszakás kalandban, még nem feltétlenül egy hűtlen, országos ribi. Velem is előfordult már, hogy alkalmi kapcsolatba kerültem valakivel egy éjszakára, mégse csaltam meg soha senkit, és több komoly kapcsolatom volt, mint futókaland. Jelenleg öt éve vagyunk már együtt a párommal...

2014. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szóval nem vele van baj, hanem a te félelmeiddel. De honnan veszed, hogy akinek volt egyéjszakása, az meg fog csalni? Ezt itt sokan hangoztatják, de marhaság.

Nekem például volt egyéjszakásom, nem is egy. DE a párom soha nem csalnám meg. Vannak ugyanis elveim, egyik például a tisztesség. Szexelni valakivel úgy, hogy mindketten tudjuk, mi az ábra, az szerintem tisztességes. Megcsalni, visszaélni a bizalmával és hazudozni, na ez már nem tisztességes.


Egyébként a tapasztalatom is azt mutatja, hogy nem ezen múlik. Az exem például nem csajozott előttem, de nem volt tisztességes, úgyhogy abszolút nem okozott neki problémát a megcsalás :( Pedig én is azt hittem akkor még, hogy aki nem egy nagy macsó, az nem csal meg. Nem a fenét :D

2014. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Leírom az összinte véleményem erről csak én undoritonak tartom hogy egy nő egy fúl idegenek lefekszik!

De én sajnos akár mit csinálok elvesztem a bizalmam ha ilyen lányal találkozok! Sajnos ezen nem tudok változtatni. Első barátom is szűz volt és 8 hónapot vártam rá! Más lányok meg fél óra múlva adják magukat! Kicsit-nagyon szexéhes vagyok.

2014. júl. 26. 12:58
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

A lányok tudják, hogy kirakod ide a képüket?


Egyébként meg valóban, mi a franc bajod van az egy éjszakás kapcsolatokkal? A lányok is szeretnek dugni és miért ne tehetnék ezt ugyan úgy mint mi férfiak?

Egyrészről belőled az irigység beszél inkább :-P ... Másrészről a félelmed meg józan ésszel átgondolva megalapozatlan, de ezt már írták előttem ...

2014. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!